Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: agiv, az összetevőket feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2016. augusztus 25.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Zoldtulipan

2016. március 5.

Magnetic Metal és Fukschia Force van meg. A színe nagyon szép, és tartós is a lakk. 2-3 köröm mindig van, amit elbénázok a mágnesezéssel, és újra kell csinálni, de én csinálom biztos rosszul. Nehéz eltalálni, hogy mennyi lakkot kenjek a körmömre, mert ha túl kevés van, azért nem lesz szép a minta, ha meg sok, akkor azért. Összességében jó, csak nekem kell még gyakorolni a használatát. Fedőlakkot még egyszer sem használtam hozzá, úgy is szép és tartós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 5.

Timi18

2015. augusztus 27.

Nem vált be. Sokszor van, hogy nem működik, hogy megcsinálja a mintát ezért pedig szép lenne, hamar le pattog.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 27.

kimo

2015. július 29.

Gyönyörű hatás úgy... Hát, kábé egy napig. A fedőlakk sokszor eltünteti a mintát, anélkül meg semmi... Ennek ellenere az eredmény tényleg nagyon szép.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 29.

mitrealina

2015. március 21.

nagyon szép!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. március 21.

nagyon szép!

kinibaba19

2014. november 12.

Mágneseket kidobtam... De a körömlakkokat megtartottam. Gyorsan száradnak, tartósak, rétegben is szépek, átlátszó fedőlakkal.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 12.

agi.greendaygirl

2013. december 29.

na végre! még amikor megjelent akkor megrendeltem belőle 3 színt és a 2 mágnest. akkor is kipróbáltam, de nem nagyon sikerült szépet elérnem vele, akkor ezt betudtam a pici rövid körmeimnek... azóta egyszer- kétszer előkerült, próbálkoztam, de nem sok sikerrel. most elhatároztam hogy csakazért is kipróbálom, mindenhogyan...
alaplakkot nem kentem, csak egy vékony réteg színt, azt kicsit hagytam száradni majd még egy réteg és ezt mágneseztem.. továbbra se jó.. és aztán kiderült számomra, ami igazából logikus: én ezelőtt a mágnest úgy tartottam, hogy vízszintesen legyen a köröm felett, nagyjából mindenhol egyforma távolság legyen köztük. ezt azért tettem így, mert féltem, hogy eltorzul a minta. így viszont nem lett bele nagyon minta.. aztán úgy csináltam, hogy olyan közel tettem a mágnest a köröm végéhez, amennyire csak lehett. és csodaszép lett :O a csíkos legalábbis. pillanatok alatt benne van a minta.
a háztető nevű mágnessel nehezebb bánni sztem, nehezebb eltalálni, hogy hova tedd, mert ugye szimmetrikusnak kéne lennie, de majd még kísérletezek vele.
most nagyon örülök, mert az itteni vélemények után nagyon szerencsétlennek éreztem magam, h csak én nem tudom használni xD

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 29.

Wiikii

2013. december 18.

Nyálcsorgatva vártuk anyummal, hogy végre megérkezzenek, és basszus, jobb mint amire számítottam. A színek eleve meseszépek, főleg a Fuchsia Force, néha mágnesezés nélkül is feldobom. Amellett, hogy szépek, nálam tartósnak is bizonyultak, ami nagy szó. Az ára sem vészes, a legelső akcióban vettem egyből 2-őt is. :D A mágnes könnyen használható, és kevesebb ideig tart a kívánt hatás elérése, mint gondoltam volna.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 18.

Dana1983

2013. november 29.

Nagyon szép lakk. Nekem a Hypnotic bronze van meg. Nem túl drága, a minta szépen kialakul, a végeredmény fényes/csillogó, az ecset jó, a lakk gyorsan szárad, a tartósság fedőlakkal megfelelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. november 29.

bandita

2013. november 28.

Az árnyalatok nyálcsorgatóan szépségesek, a legkülönlegesebb színhatású, fényű mágneses lakkok, amit valaha láttam.
A mágneses részecskéken kívül holografikus csillámszemcsék gazdagítják valamennyit.
A mágnesek hatékonyak, a rajtuk lévő kis támasztópöcök segítségével biztonsággal tarthatók a köröm fölött, addig a 4 másodpercig! , amíg a minta kialakul.
Én fedőlakkot mindenképp ajánlok hozzá használni, mert a csillámok miatt picit érdes a felület, és talán kevésbé fényes, mint ahogy azt én szeretni szoktam, de számomra ez a pici "izéség" semmit nem von le a termék értékéből.
Lenyűgöző körömlakkok ezek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. november 28.

Lenyűgöző körömlakkok ezek.

Maddie

2013. november 20.

Nekem is a Magnetic Metal és a Fuchsia Force van meg (egyelőre :)), mindkét árnyalat gyönyörű, és még látványosabb, ha mágnesezzük. Tartósak és gyorsan száradnak. A mágnest nagyon egyszerű használni, pikk-pakk megvan a minta. Nálam 5 pont. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 20.

Emolliensek: Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil
Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol, N-Butyl Alcohol

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.