Avon

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: mariann33, Módosítva: 2013. október 26.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolók

• Optimális hidratálást nyújt és táplálja a bőrt.
  • Ellenállhatatlanul puhává varázsolja a bőrt.
  • Selymes fényt kölcsönöz.

Kiszerelés: 200 ml

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

sweetmedusa

2016. július 23.

Szolid, finom illatú, szépen csillogó, de testápolónak nem állja meg a helyét. Ha víz éri, hatalmas fehér paca keletkezik belőle a bőrömön.Egy kis tuningnak buliba, randira megfelelő. Nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 23.

vlilla0522

2013. december 3.

nekem nagyon tetszik ez a kis testápoló. elég sok arany szemcsét tartalmaz, kellemes az illata is. hidratáló hatása is megfelelő, hamar felszívódik a krém. az arany szemcsék leginkább villanyfénynél és közelről látszanak, akkor viszont nagyon szépen szikráznak. nincs túl nagy fénye, csak a szelíd arany szemcsék csillognak.
azt hiszem ez nyáron talán jobban kihasználható lesz nálam. amit még megfigyeltem, hogy még akkor is felfedezhetőek voltak a szemcsék, miután másnap megfürödtem már.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 3.