Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, Módosítva: 2016. november 14.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Az Avon Csillogó körömdísz 81 db különböző méretű követ tartalmaz. Tedd tökéletessé a manikűrödet a csillogó kövecskékkel!

Fabi95

2017. május 8.

Jól mutat, de nem tartós...pedig olyan szép az első pár napban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 8.

Jól mutat, de nem tartós...pedig olyan szép az első pár napban.

Hanna12

2015. március 3.

Én otthoni gél lakkot szoktam magamnak csinálni,nagyon jól mutat rajta! megkapja az 5 csillagot:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 3.