Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, Módosítva: 2014. július 24.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Ívelő és dúsító, hab állagú szempillaspirál.

Ella

2014. július 28.

A pillangók miatt rendeltem meg, vagyis mert azt állították, hogy olyan légiesen könnyű pilláink lesznek tőle, mint a pillangók. Hú, de utáltam... Már az állaga is rettenetes volt, annyira ragadt, összetapasztotta a pilláimat. A keféje túl hosszú, ritka, szóval még a fésűje is borzalmas. :( Nagggyonnn lassan száradt, nem dúsított semmit és nem lettek íveltebbek sem a szempilláim. Azt hiszem, 4 hónap alatt talán 2-3 hetet használtam, mert bíztam benne, hogy ha kicsit beszárad, akkor jobb lesz, de nem, mert akkor még a spirál sörtéi is összetapadtak a hab állagú festéktől. Nagy 0, nem csodálom, hogy néhány hónap elteltével kivonták a forgalomból.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 28.