Avon

Ár:   6000 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Saphira, Módosítva: 2019. szeptember 16.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hidratáló krémek

Környezettudatos, vegán hidratáló krém, koncentrált hatóanyag tartalmú, allergológiailag és klinikailag tesztelt termék. Nikotinamiddal, 100% növényi eredetű glicerinnel, hialuronsavval.

Beiggi

2020. szeptember 28.

Mostanra fogyott el a teljes 30 ml, nekem bevállt a krém illatmentes könnyed formulája! Az egyedüli negatív dolog, hogy tényleg ragacsos érzetet hagy, mindegy milyen mennyiségben viszem fel. Meglehetősen érzékeny és rozaceás bőrömet egyáltalán nem irritálta.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 28.

PhoenixTurtle7

2020. július 15.

Nekem zsíros a bőröm, emiatt kedvelem a gél állagú termékeket, ez viszont egészen különleges. Nem alkoholos, nem szárad rá az arcra, hanem hagy maga után egy igazán kellemes réteget. Az összetevőit csodálom, egyszerű, de hatékony krém. Akinek zsíros a bőre, használhatja éjszakára, de figyelembe kell venni, hogy nem nagyon zárja a bőrbe a hidratálást, ezért szárazabb bőrűek kenjenek rá egy vaskosabb krémet. Ez a hidratáció bőrbe juttatására készült, nem pedig a bőrbe zárására.

Nappalra is remek, jobb, mint a Distillery nappali változata (külön fényvédőt azzal is kellene használni, a benne lévő SPF nem elég!). Jó látni a sok vízmegkötőt benne (glicerin, urea, hialuronsav) és a niacinamid is magasan van a listán, amit nagyon szeretek látni. Az AVON termékekkel szkeptikusaknak ajánlom, hogy próbálják ki ezt amikor akciós, vagy a többi terméknek nézzenek utána, lehet találni remek krémeket alacsony áron. A 4 csillag az AVON-hoz (és összetevőkhöz) képest magas ár miatt van, és amiatt, hogy rendszeres használattal sűrűsödik a krém (ami nem gond, hiszen a vízmegkötők miatt amúgy is érdemes enyhén nedves arcra kenni optimális vízmegkötésért - tip Dr. Dray-től).

Ja és illatmentes, nincs kemikália szaga, sem alkoholszaga. Semleges az illata.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 15.

Ja és illatmentes, nincs kemikália szaga, sem alkoholszaga. Semleges az illata.

Szorcsika

2020. június 16.

EMIATT a termék miatt regisztráltam az oldalra. Amióta az eszemet tudom, ekcémás vagyok (comb, felkar, has, kéz, ott jelenik meg, ahol épp kedve van...). Az utóbbi 7-8 évben az arcomon a legborzasztóbb a helyzet (a szemeim alatt végig, a szemöldökömön és a homlokomon van), és elmondhatom, hogy már mindent próbáltam: Bioderma, Uriage, Vichy, La Roche Posay, Charlotte Meentzen, Yves Rocher, gyógyszertáros keverés, stb stb stb... Ha valamelyik termék hatott is, az csak pár hétig tartott. Mintha hozzászokott volna a bőröm, és a kezdeti javulás után már semmit nem ért a krém. A vége mindig a szteroid lett, amikor már égett, fájt, hámlott, és az utcára is szégyenkezve mentem ki. Ajándékba kaptam Distillery termékmintát, és meglepően jó hatással volt az ekcémámra. Megvettem az éjszakai krémet. Igen, kicsit ragacsos (hölgyeim, ezért éjszakai...). Igen, illata nem nagyon van (hogy az se irritáljon!!!). DE ELMÚLT AZ EKCÉMÁM. A csontszáraz bőröm puha, hidratált lett. A pirosság, a kiütés eltűnt. Nincs hámlás, viszketés, semmi. Nem hittem el, amikor tükörbe néztem. Most már spórolás miatt minden másnap vagy harmadnap használom, de a bőröm így is szép. Nem olcsó termék, de aki hozzám hasonlóan már kipróbált egy fél gyógyszertárat, szerintem eljut arra a szintre, amikor már mindegy, mennyibe kerül, csak ne kelljen a szteroidoshoz nyúlni... Úgyhogy én megtaláltam az álomkrémet, érzékeny, ekcémás roseceás bőrűeknek csak ajánlani tudom. Ha évek múlva is használ, újraveszem 100 éves koromig.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 16.

viktoria37

2020. május 18.

Kicsit ragacsos érzetet hagy. Pár napja használom, egyelőre szembetűnő eredményt nem látok. Nem szárít, nem irritál. A hidratálása lehetne erősebb.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 18.

nettivigh

2020. május 1.

Átlagos krém. Semmi változást nem vettem észre a bőrömön tőle. Még csak azt sem mondanám, hogy hidratál. Szörnyen ragad és abszolút nem szívódik be, legalábbis nálam. Pedig nagyon keveset teszek fel. Nappalra elhasználom, de nem venném újra, alig várom, hogy elfogyjon. Nem lenne rossz krém egyébként, de valami nekem akkor is hiányzik még belőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 1.

CeCeDrake

2020. február 16.

Egészen baráti áron jutottam hozzá. 5 db ezrest fizettem 6 termékért és néhány mintáért.
Elhasználtam, ártani nem ártott, de nem hozott olyan eredményt, mint az előtte használt Vichy éjszakai maszkom vagy a Neutrogena pl. Árban meg ugyanott vannak 🙄 sőt!!!
Túl van árazva, ennyit bármelyik “alapkrém” tud már 1000-3000 Ft közötti kategóriában!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 16.

spavanilly

2019. október 29.

Számomra a legjobb darabja a termékcsaládnak.
Nagyon jól hidratáló, szuper állagú éjszakai arcápoló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 29.

Számomra a legjobb darabja a termékcsaládnak.
Nagyon jól hidratáló, szuper állagú éjszakai arcápoló.

Alaya

2019. október 10.

Az illata sajnos abszolút nem jön be :( arra számítottam, hogy mivel vegán termék, biztosan vagy illatmentes vagy egy termesztés illat fog várni, hát ehhez képest egy szúrós, színre már alkoholos illata van. Egyébként a termék minden egyéb elvárásomnak megfelel ezen kívül: tetszik hogy szó szerint átlátszó, az állaga, hogy gyorsan beszívódik és elég jól hidratál is, nem irritálja a bőrömet. De már most alig várom hogy elfogyjon az illata miatt, emiatt nem is fogom szerintem újra megvásárolni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 10.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Niacinamide, Hydroxyethyl Urea, Urea, Sodium Hyaluronate, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer
Vitaminok: Niacinamide

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak