Avon

Ár:   6500 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krémet feltöltötte: Saphira, az összetevőket feltöltötte: Dii, Módosítva: 2019. szeptember 16.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

Környezettudatos, vegán szérum, koncentrált hatóanyag tartalmú, allergológiailag és klinikailag tesztelt termék. 100%-os tisztaságú C-vitamint és E-vitamint tartalmaz.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

skin

2020. június 7.

Az első C vitamin aminek látszik a hatása rajtam. Sok mindent kipróbáltam,de én nem szeretem ha reggelente a hűtőben kell kotorásznom utána amikor mindig késésben vagyok. A krémekbe szórom közvetlenül a tenyerembe elkeverem ,felmelegítem és úgy viszem fel. Egy hónapos használat után kijelenthetem ,hogy látom a változást. Egyenletes az arcom színe .Kicsit drágának tűnhet első látásra de sokáig elég lesz azt hiszem. A csomagolása még nem tökéletes, óvatosan lehet csak adagolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. június 7.

LengyelB

2020. február 15.

Nagyon bevált nekem ez a termék. Lassan 2-3 hónapja használom folyamatosan. Eleinte csak az éjszakai krémmel használtam, de annyira bejött a hatása, hogy már reggel és este is használom. Pumpás arckrémekkel könnyebb keverni tenyérben, de tégelyes termékkel is jól tud működni, ha kis spatulával kiveszem a krémből a tenyeremre. Szerintem minden csak megszokás kérdése, egyáltalán nem bonyolult vagy macerás használni. Igazi különlegességnek számít 100 %-os C vitamin tisztaságával. A bőröm ragyogóbb, egyenletesebb, a májfoltjaim halványodtak. Ár/érték arányban is szuper, hozamosabb használat után is éppen csak egy kis mennyiség fogyott el belőle. A vegán összetevők miatt pedig plusz csillag jár neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 15.

spavanilly

2019. október 29.

A leírása szerint finom összerázás után kell 2 adagnyit a primerhez vagy a krémhez keverni.
/Első használat előtt a nyílásról el kell távolítani a védőfóliát./
Nos,nekem a használata enyhén szólva macerás, én túl nagynak találom a szórónyílást- amivel ráasásul még lehetöség szerint el is kellene találnom a felvinni kívánt krémet...
Nem egy felhasználóbarát adagolású kiszerelés.
A két csillag kizárólag a ( mellesleg nem olcsó) termék C- vitamin tartalmát illeti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 29.

/Első használat előtt a nyílásról el kell távolítani a védőfóliát./
Nem egy felhasználóbarát adagolású kiszerelés.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Ascorbic Acid, Tocopheryl Acetate

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Boroszilikát üveg, amely a kozmetikai és testápolási termékekben pehely formában kerül felhasználásra. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint térfogatnövelő segédanyagként használatos összetevő. Védelmet nyújthat a kék fény ellen, és növelheti a fényvédők SPF-értékét (forrás). Az összetevővel leggyakrabban sminktermékekben és körömlakkokban találkozhatunk.