Avon

Ár:   6500 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krémet feltöltötte: Saphira, az összetevőket feltöltötte: Dii, Módosítva: 2019. szeptember 16.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

Környezettudatos, vegán szérum, koncentrált hatóanyag tartalmú, allergológiailag és klinikailag tesztelt termék. 100%-os tisztaságú C-vitamint és E-vitamint tartalmaz.

LengyelB

2020. február 15.

Nagyon bevált nekem ez a termék. Lassan 2-3 hónapja használom folyamatosan. Eleinte csak az éjszakai krémmel használtam, de annyira bejött a hatása, hogy már reggel és este is használom. Pumpás arckrémekkel könnyebb keverni tenyérben, de tégelyes termékkel is jól tud működni, ha kis spatulával kiveszem a krémből a tenyeremre. Szerintem minden csak megszokás kérdése, egyáltalán nem bonyolult vagy macerás használni. Igazi különlegességnek számít 100 %-os C vitamin tisztaságával. A bőröm ragyogóbb, egyenletesebb, a májfoltjaim halványodtak. Ár/érték arányban is szuper, hozamosabb használat után is éppen csak egy kis mennyiség fogyott el belőle. A vegán összetevők miatt pedig plusz csillag jár neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 15.

spavanilly

2019. október 29.

A leírása szerint finom összerázás után kell 2 adagnyit a primerhez vagy a krémhez keverni.
/Első használat előtt a nyílásról el kell távolítani a védőfóliát./
Nos,nekem a használata enyhén szólva macerás, én túl nagynak találom a szórónyílást- amivel ráasásul még lehetöség szerint el is kellene találnom a felvinni kívánt krémet...
Nem egy felhasználóbarát adagolású kiszerelés.
A két csillag kizárólag a ( mellesleg nem olcsó) termék C- vitamin tartalmát illeti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 29.

/Első használat előtt a nyílásról el kell távolítani a védőfóliát./
Nem egy felhasználóbarát adagolású kiszerelés.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Ascorbic Acid, Tocopheryl Acetate