Avon

Ár:   6800 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: zonga, Módosítva: 2021. február 18.

Kiszerelés:
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Az elektromos pórustisztító mélyen tisztítja a bőrt és eltávolítja az elhalt hámsejteket a finom rezgések segítségével.

• USB kábelen tölthető szilikonból készült arctisztító készülék
  • mérete: 8,6 x 8,2 x 2,4 cm

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Bogirl*

2021. október 10.

Már jó pár hónapja még van, elégedett vagyok. Az első ilyen típusú készülékem, de elégedett vagyok vele. Kozmetikus által ajánlott termékeket kezdtem el használni, ráadásul nem sokat, mint régen. Arctisztító tej, tonik, valamint hetente 2x arc radír..
Az utóbbi időben sajnos elhanyagoltam a készülék használatát, ami kissé meglátszik a bőrömön... Nos, amikor rendszeresen használtam, sokkal szebb volt a bőrképem.

A kialakítása talán lehetne jobb, hogy könnyebb legyen a használata az arc egész területén, de ezen az áron én elfogadom neki, hogy kicsit ügyeskedni kell, hogy mindenhol alaposan megtisztítsam az arcom. 😊
A leírás viszont valóban nagyon hasznos volna, azt én is hiányolom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 10.

A leírás viszont valóban nagyon hasznos volna, azt én is hiányolom.

zonga

2021. március 1.

Pár napja használom, és nem tudom, hogy bírtam eddig nélküle élni. Nagyon szépen tisztít, teljesen felfrissül tőle a bőröm. A krémeket is jobban beszippantja a bőröm a használata után. Nem tudom, mi a különbség a 20-30 ezres hasonló tisztítókhoz képest, de ez is teljesen jó, nem hiszem, hogy a drágábbak ennyivel jobbak lennének. (Hozzáteszem, eddig nem használtam hasonló szerkentyűt, nincs viszonyítási alapom.) Könnyű használni, könnyű tisztítani.
Egy bajom van vele, kicsit rosszabb a kialakítása, egy más forma jobb lenne, egy magasabb, karcsúbb darabot talán jobb lenne kézbe venni, az arc minden területe jobban elérhető lenne vele. A formája nem annyira praktikus. És örültem volna, ha van egy leírás arról, hogy melyik fejrész mire való. De ettől még jár az öt csillag, mert ég és föld a hagyományos arctisztításhoz képest, nagyon elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. március 1.