Avon

Ár:   6199 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: fokyandi, Módosítva: 2019. október 30.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Illatcsaládok:
Megfontolt (sárga): gyümölcsös-virágos.
Merész (kék): ciprusos-virágos.

MEGFONTOLT (sárga):

Fejillat: bergamott, pink rózsabors, körte.
Szívillat: gardénia, jázmin, bolgár rózsa.
Alapillat: pacsuli, vanília, szantálfa.

MERÉSZ (kék):

Fejillat: málna fagylalt, rózsabors, füge levelek.
Szívillat: gardénia, jázmin, piros babérrózsa.
Alapillat: indigó pacsuli, praliné, nőszirom, pézsma.

3500 Ft ÚJ Avon Eve Duet Contrast EDP
Ár: 3500 Ft + postaköltség , Eladó: csicsy22
Állapot: bontatlan, fóliás , Helyszín: --, fizetés: banki átutalás után postázva
Avon Eve Duet Contrast EDP eladó
Ár: 3500 Ft , Eladó: nygigi
Állapot: Új, bontatlan , Helyszín: Átvétel Budapest (Köki, Shopmark), fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, futár vagy posta. Utánvéttel nem küldök semmit! Csere leginkább személyesen lehetséges.

d.anett89

2020. augusztus 26.

Nekem nagyon nem jött be. Se illatra. 1 óra múlva már nem lehetett érezni. Illetve fáj tőle a fejem

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 26.

vanillacaramella.sweet

2019. november 13.

Első benyomások bőrömön:
SÁRGA:
Citrusos-rózsás-körtés-gardéniàs, nagyon kiegyensúlyozottan mind, kis jàzminnal. Kellemes, nem orrbavágó, viràgos. Nem édes,nem szirupos, hanem édeskés. Virágos oldala a jellemzőbben érezhető, illik hozzá a sàrga szín, nőies, nem tini illat. Van benne valami sziporkàzó, csillogó jegy tudom,hogy hülyén hangzik, de na, vibràló! A vanília épphogy jelen, a szantàl és pacsuli is kellemesen, nem erőteljesek.
Azt hiszem,hogy a szikrázó vibràló, kissé fűszerkés jegy a pink rózsabors lesz!
Nagyon tetszik az illat! ☺
Pedig nem egy csupaszirup-csupagyümi-gourmand vanília édesség (La Nuit a la Folie pl bnekem az és imádom!).
Ez egy rózsás-viràgos bájos illat. Kisebb szillàzzsal, de tart kb. 4 órát.
Nagyon kellemes, szolíd. 💖

KÉK:
Erőteljesebb màr kifújàskor és édesebb a másiknàl, a gyümifagyi, jàzmin, praliné, pézsma,pacsuli mind jól kivehetőek. A fügés zöldes-fàs vonal és a rózsabors kis szúrósságot ad,de enyhe,nem zavaró, inkább érdekes. Ne füge illatot várjunk, hanem tényleg zöldes, talàn tényleg fügelevelet.
Bevallom, a levelét sose szaglàsztam, nem morzsolgattam... 😀
Én a gardéniát picit kiérzem, de a babérrózsa, na az kérdéses,nem biztos,hogy felimserem.
A kék rajtam tartósabb, erősebb szillàzsú. Kb. 5 óràn át tart. Ez a markánsabb illat a 2-ből. Szép türkiz a szín élőben!

Üveg szép, parfümfolyadékok színe is szép, az üveg fogása kellemes, kézbe illik, sima tapintású, súlya is van rendesen, mutatós, masszív, jól illeszkednek a parfik a kupakba (középen).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 13.

Első benyomások bőrömön:
SÁRGA:
Azt hiszem,hogy a szikrázó vibràló, kissé fűszerkés jegy a pink rózsabors lesz!
Nagyon tetszik az illat! ☺
Ez egy rózsás-viràgos bájos illat. Kisebb szillàzzsal, de tart kb. 4 órát.
Nagyon kellemes, szolíd. 💖

KÉK: