Avon

Ár:   15 000 Ft   Kategória:   Sminkek
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: shara88, Módosítva: 2016. augusztus 23.

Ár:   15 000 Ft
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Sminkek

csakbarbi

2013. január 28.

nagyon drága.. 15 ezer forintért már jóval komolyabb palettát lehet venni. Nagyon gagyi,színei nem pigmentáltak.Bár praktikus,nem éri meg. 7-8 ezer forintért lehet ilyen 100 db-os palettát venni,de olyat hogy már" megszólal".. az avonos elbújhat melette se a másik sem ez nem ér semmités még drága is..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. január 28.

fanikof88

2013. január 21.

Kicsit túl van árazva ez a termék. Ár-érték arány szerintem nem jó. Ilyen kategóriában már jóval komolyabb palettákat is vehetünk.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 21.

shara88

2012. november 20.

A napokban volt szerencsém találkozni ezzel a palettával, de sajnos nem volt alkalmam kipróbálni az arcomon, csak a kézfejemen, így ezeket a tapasztalatokat írom most le. Egy pont mínusz, mert a paletta festékkorongjai elég kicsik, körülbelül annyi mennyiség van bennük, mint az előző kisebb palettában. A színek között találhatunk élénket, visszafogottat, mattat, selyemfényűt és csillogót is egyaránt. Nem porzódnak, habár nem próbáltam ki mindet. Az arcpirosító skála tetszik benne a legjobban, mindenki megtalálhatj a neki megfelelő színt. A bőrünk színe az év folyamán változik, így találhatunk benne olyan arcpirosítót, amit télen, ősszel, nyáron vagy tavasszal használnánk. A szájfények között is találhatunk fényes árnyalatokat de csillámporosak is vannak. Szerintem egy ekkora palettába felesleges ennyi szájfény, különösen azért, mert hasonlóak. A paletta ecsetei nem nagy valamik, de ez várható is volt. Talán a szájfény ecset a legalkalmasabb használatra. A paletta doboza nagy, a fedő része nem stabil, tehát ha kinyitjuk, azonnal hátrahajlik, így a benne található tükör elveszíti funkcióját. Kezdő sminkeseknek ajánlom és azoknak, akik, nem tudnak ajándékot venni karácsonyra nő ismerősüknek, rokonuknak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 20.