Avon

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,6 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2022. április 6.

Kiszerelés:   3,6 g
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Sminkek szájra

Tartós szín és hidratálás. Érintésálló, nem maszatolódik, nem kenődik. Merész tartós színt kölcsönöz. E-vitamint és búzafehérjét tartalmaz.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Bonita27

2022. július 10.

Latom mar nem gyartjak, akkor az enyem jo reg megvan mar. Plusz pont, h nem romlott meg, jo az allaga, az illata. Vintage pink arnyalat, a szine miatt hasznalom el es az enyhe ap9lo hatasa miatt. Tartosnak nem mondanam... foleg miutan kiprobaltam a Lancome es Mac ruzsokat. Nem fogok Avon ruzst ujravenni, de tuti h hasonlo szint keresek majd

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. július 10.

sztike

2020. március 14.

2018-10-16:
A Nude Blush árnyalat tulajdonosa vagyok. Kicsit tartottam tőle, hogy nagyon rózsaszínes lesz, de szerencsére inkább barnás, bronzos árnyalat egy kevés rózsás fénnyel. Gyöngyházfényű, de teljesen vállalható, természetes hatása van. A tartósságával egészen meg vagyok elégedve, de azért többször újra kell kenni a nap folyamán. Nem szárít, egyenletesen fel lehet vinni. Fogok még rendelni belőle.

2020-03-14:
Azóta megrendeltem a Cappuccino árnyalatot is, és odáig vagyok érte. Meleg tónusú bőröm van, ez a rúzs pedig abszolút passzol, nem ordít, hogy rúzsozva vagyok, mégis ad egy kis pluszt a sminkhez. Nekem elég tartós is, nyilván az evést-ivást csak limitált ideig bírja, de nem is várom tőle, hogy estig fent maradjon. Nem matt, de nem is olyan fényes, hogy feltűnő legyen, pont jó egy szolid, mindennapi sminkhez. A márka Lip Stylo Cappuccinoja mellett ő a táskám másik állandó lakója.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 14.

2018-10-16:

2020-03-14:

kesi

2020. március 4.

A színe szép és visszafogott (pink peach), viszont egyáltalán nem tartós. :( A drogériákban ennyi pénzést már lehet jobbat vásárolni pl lovly folyékony rúzs.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 4.

Szilvikriszti

2020. január 19.

A totally twig árnyalat van meg belőle. Nagyon nem tartós, de tetszik ez az enyhén fényes hatása.Ez a kedvenc árnyalatú rúzsom, csak kár, hogy nem tartósabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 19.

cicamokusz

2019. december 1.

Pretty in pink színben vásároltam, ami egy nagyon szép élénk árnyalat. Extra tartósnak nem mondanám, de legalább egyenletesen kopik, és még mindig többet bír, mint más krémes rúzsaim. Venném újra, akár más árnyalatot is kipróbálva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 1.

Mia0602

2019. július 25.

Vintage Pink árnyalatban van meg. Krémes, jó állagú. A színnel nem voltam kibékülve, de nyárra egészen megszerettem. Tartóssága semmivel sem extrább mint bármelyik krémes rúzs. Nekem legalábbis 2 max 3 óra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 25.

JudithBeauty

2019. július 1.

Két árnyalatot próbáltam ki eddig, a "Forever Pink" és a "Cappuccino" színűeket. Az előbbi gyöngyházfényű rózsaszín, az utóbbi barnás árnyalatú.
A rózsaszín jobban áll világos bőrömhöz, de sajnos nem tartós. Hamar kopik, de legalább nem szárít.
A kávés árnyalat hozzám nem illik, viszont tartósabb, mint a rózsaszín. Extra tartósnak azonban egyiket sem mondanám, mert a nap folyamán többször kell újrarúzsozni magam. A katalógusban lévő ígéret szerint: "akár 8 órán át tartó színek". Nálam legfeljebb 1 órát bír sajnos, és nem is hidratál.
Összességében nem hiszem, hogy más árnyalatot is kipróbálok ebből a rúzsból.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 1.

Összességében nem hiszem, hogy más árnyalatot is kipróbálok ebből a rúzsból.

Bettiikeee

2019. május 28.

Pretty in pink arnyalatbol harmadikat hasznalom, tartos, imadom
Van meg valami voroses arnyalatom is az is nagyon jo

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 28.

Pretty in pink arnyalatbol harmadikat hasznalom, tartos, imadom
Van meg valami voroses arnyalatom is az is nagyon jo

Ann86

2019. február 27.

A Peachy Pink árnyalatot ajándékba kaptam egy barátnőmtől és nagyon elégedett vagyok vele. Nem szárít és valóban tartós. A fénye hamar elkopik, de utána a szín órákig látszik az ajkaimon, az ivást teljesen jól bírja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 27.

varadiklara

2019. január 11.

A sunkisesed ginger árnyalt rendeltem.. Még csak nem is hasonlít a képen láthatóra.. Seszínű.. Csúnyán kopik, egyenetlen.. Még hogy tartós..?? Ez egy nulla..

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 11.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Lanolin, Betaine
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Mesterséges viasz, mely különböző szénhidrogének komplex keveréke. Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó, megkötő (a krém jobban a bőrhöz „tapadjon”)  és bőrpuhító (emolliens) funkciói vannak a krémekben.

A természetben is előforduló paraffin viasz (szénhidrogének keveréke). Emulzió stabilizáló, átlátszatlanná tevő és sűrűség szabályozó anyagként használt a kozmetikumokban. Főleg stiftes kiszerelésű termékekben (pl. ajakápolókban) használják, hogy az szép és szilárd legyen.

Észter (egy alkohol és egy sav reakciójából víz kilépésével keletkező vegyület) féle, mely természetesen a kakaóban és a levendulaolajban található meg.Bőrpuhító, emolliens anyag, amely selymes érzetet hagy maga után a bőrön.

Emolliens hatású, szagtalan és íztelen észter, mely felületaktív tulajdonságokkal is rendelkezik. Fényes hatása miatt az összetevőt leggyakrabban rúzsokban használják.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag, mely elegáns, selymes textúrát és jobb csúszást ad a termékeknek.

Isostearic acidból származó bőrpuhító (emolliens), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant). Gazdag, kipárnázott bőrérzetet és szokatlanul magas fényességet kölcsönöz. Filmképző képességgel is rendelkezik, de nem hagy ragacsos réteget maga után, és elősegíti a termékek tartósságát és vízállóságát. Az összetevővel leggyakrabban ajakápoló termékekben találkozhatunk.

Csomósodást megakadályozó (anticaking), sűrűség szabályozó, térfogatnövelő és bőr puhító (emollient) szilícium dioxid származék. Jellemzően különféle olajok sűrítőjeként működik és képes szuszpendálni a részecskéket az olajokban. Ezenkívül növeli a ricinusolaj fényét, amely hasznos lehet a sminktermékeknél.

A búzafehérje kémiailag felaprított változata, amely főként aminosavakból, peptidekből és fehérjékből áll. Leginkább hajápolókban használt hajkondícionáló, hidratáló, filmképző összetevő. Alacsony molekulasúlyának köszönhetően könnyen beszívódik a hajszálak belsejébe. Képes ellensúlyozni és samponokban lévő tisztítószerek irritáló hatását, valamint helyreállítja a sérült hajat, puhává, selymessé és simává téve azt.

Cukorrépából kivont aminosav származék, amit főleg mint szuper hidratáló összetevő használnak a kozmetikumokban. Különlegessége, hogy egy ozmolita, ami képes a sejtek vízháztartását fenntartani. További pozitívuma, hogy sok más hidratálóval szemben nem tapad, sőt kifejezetten kellemes és selymes érzete van. Irritáció ellen is segít védeni, emiatt arra is használják, hogy pl. lemosókat gyengédebbé tegyen. A Cosing szerint továbbá antisztatikus (pl. a haj összetapadását gátló), hajkondicionáló és viszkozitásnövelő tulajdonsága is van.