Avon

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,6 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2019. július 8.

Kiszerelés:   3,6 g
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Sminkek szájra

Tartós szín és hidratálás. Érintésálló, nem maszatolódik, nem kenődik. Merész tartós színt kölcsönöz. E-vitamint és búzafehérjét tartalmaz.

Avon, Oriflame,Essence,Catrice rúzscsomag
Ár: 1000 Ft/csomag+ szállítás , Eladó: szawai
Állapot: Képen látható , Helyszín: Kiskunfélegyháza , fizetés: banki utalás után postán maradóra küldöm
Szilvikriszti

2020. január 19.

A totally twig árnyalat van meg belőle. Nagyon nem tartós, de tetszik ez az enyhén fényes hatása.Ez a kedvenc árnyalatú rúzsom, csak kár, hogy nem tartósabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 19.

cicamokusz

2019. december 1.

Pretty in pink színben vásároltam, ami egy nagyon szép élénk árnyalat. Extra tartósnak nem mondanám, de legalább egyenletesen kopik, és még mindig többet bír, mint más krémes rúzsaim. Venném újra, akár más árnyalatot is kipróbálva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 1.

Mia0602

2019. július 25.

Vintage Pink árnyalatban van meg. Krémes, jó állagú. A színnel nem voltam kibékülve, de nyárra egészen megszerettem. Tartóssága semmivel sem extrább mint bármelyik krémes rúzs. Nekem legalábbis 2 max 3 óra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 25.

JudithBeauty

2019. július 1.

Két árnyalatot próbáltam ki eddig, a "Forever Pink" és a "Cappuccino" színűeket. Az előbbi gyöngyházfényű rózsaszín, az utóbbi barnás árnyalatú.
A rózsaszín jobban áll világos bőrömhöz, de sajnos nem tartós. Hamar kopik, de legalább nem szárít.
A kávés árnyalat hozzám nem illik, viszont tartósabb, mint a rózsaszín. Extra tartósnak azonban egyiket sem mondanám, mert a nap folyamán többször kell újrarúzsozni magam. A katalógusban lévő ígéret szerint: "akár 8 órán át tartó színek". Nálam legfeljebb 1 órát bír sajnos, és nem is hidratál.
Összességében nem hiszem, hogy más árnyalatot is kipróbálok ebből a rúzsból.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 1.

Összességében nem hiszem, hogy más árnyalatot is kipróbálok ebből a rúzsból.

Bettiikeee

2019. május 28.

Pretty in pink arnyalatbol harmadikat hasznalom, tartos, imadom
Van meg valami voroses arnyalatom is az is nagyon jo

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 28.

Pretty in pink arnyalatbol harmadikat hasznalom, tartos, imadom
Van meg valami voroses arnyalatom is az is nagyon jo

Ann86

2019. február 27.

A Peachy Pink árnyalatot ajándékba kaptam egy barátnőmtől és nagyon elégedett vagyok vele. Nem szárít és valóban tartós. A fénye hamar elkopik, de utána a szín órákig látszik az ajkaimon, az ivást teljesen jól bírja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 27.

varadiklara

2019. január 11.

A sunkisesed ginger árnyalt rendeltem.. Még csak nem is hasonlít a képen láthatóra.. Seszínű.. Csúnyán kopik, egyenetlen.. Még hogy tartós..?? Ez egy nulla..

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 11.

sztike

2018. október 16.

A Nude Blush árnyalat tulajdonosa vagyok. Kicsit tartottam tőle, hogy nagyon rózsaszínes lesz, de szerencsére inkább barnás, bronzos árnyalat egy kevés rózsás fénnyel. Gyöngyházfényű, de teljesen vállalható, természetes hatása van. A tartósságával egészen meg vagyok elégedve, de azért többször újra kell kenni a nap folyamán. Nem szárít, egyenletesen fel lehet vinni. Fogok még rendelni belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 16.

Csillagporocska

2018. március 13.

Egy piros, 'Eternal flame' árnyalatú van meg belőle. A színe szép, de nem szeretem különösebben, hamar és egyenletlenül kopik. Az elődje sokkal, de sokkal jobban teljesített.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 13.

Bradshaw

2017. október 17.

Szerettem volna egy nude színt. Ó... nem tetszik. :( Ez a gyöngyház csillogás.... ez nem én vagyok. Szépen eloszlik a szájon, nem szárít. Az hogy hosszan tartó? Hát ezt sem tapasztaltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 17.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Lanolin, Betaine
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).