Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   külföld (tanácsadónők)   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: adrica, Módosítva: 2016. január 12.

Lelőhely:   külföld (tanácsadónők)
Kategória:   Testápolás

Csillámló testpúder az Avon Far Away illatával.

Bonnieoo7

2020. február 8.

Csatlakoznék az előttem szólóhoz, jó későn ugyan, de határozottan igaza van! Szintén illatos hintőpor imádó vagyok, szerencsére van 1 remek tanácsadónőm, aki a föld alól is keres nekem valami alternatívát. Sajnos hintőpor- ügyben nehéz dolga van, de most talált nekem 1 Oriflame terméket. Nyilván nem Faraway... amit imádtam és nagyon hiányzik, gyakran eszembe jut, hogy milyen jó is volt... szerintem, ha visszahoznák tömeghisztéria törne ki, vagy kampánycsend. Nem tudom, de részemről az előbbi, mert vagy 5 db-ot vennék belőle! Erősebb és tartósabb volt csak önmagában, mint a legtöbb mai 30000 Ft-os illat. Emlékszem a kemény papírdobozára... mmm utánozhatatlan!!!😍

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 8.

adrica

2015. december 1.

Kedves Hölgyek! Csajok!
Én nagyon szeretem ezt a terméket, de nem lehet itthon rendelni, de külföldi Avon újságban még mindig láttam, még sok egyéb mással amit itthon nem lehet kapni. Szerintem Angliai katalógust sikerült elcsípnem. Szóval azért szólítottalak meg benneteket, mert ti, mi vagyunk szerintem a hibásak, hogy ezt nem lehet itthon kapni. Ugyanis lehetett még vagy 10 évvel ezelőtt. Ha nem több. Akkor én bespejzoltam egy jó pár db-bal, és most nyitom fel az utolsót. Semmi baj vele, de ha elfogy nem tudom, hogy pótlom. Arra buzdítanék mindenkit, hogy igen is vegyük fel higiéniai szokásaink közé a hintőpor használatát, mert amire van kereslet, arra lesz kínálat is! Volt is, csak valószínű nem elég. Ebből a típusból volt több illatú is: Sunny Skies illatú volt még, most az Oriflame próbálkozik egy pár darabbal mint a Lucia stb.... Nem is baj, sőt! Legyen választékunk. Kint be vett hagyomány, hogy a parfümhöz megtalálható a hozzátartozó illatú hintőpor is. Nagyon helyes. Avonéknál "kint" több parfümhöz tartozik mai napig hintőpor. Gondoljunk csak a nyárra. Az izzadságot remekül felfogja, és még illatozik is a bőrünk! De télen sem ártana néha, én minden nap szoktam. Sőt, a rákot okozó izzadásgátlók helyett legalább éjszakára használok hónom alá hintőport, és illetve hétvégeken otthon. De szerintem teljesen elhagyható lenne az izzadásgátló, ha nincs + 40 fok. Egy szó mint száz, buzdítanék mindenkit, hogy gyerünk, ismerjük meg a hintőporok színes palettáját, és használjuk, mert nagyon hasznos és jó dolog!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 1.

Kedves Hölgyek! Csajok!