Avon

Ár:   4550 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: borbasemese, Módosítva: 2020. augusztus 13.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Főbb illatjegyek: rózsabors, magnólia, sós karamellás popcorn

Avon Far Away Rebel & Diva szett (50+10ml parfüm + 150ml testápoló)
Ár: 4000 Ft , Eladó: findingdory
Állapot: Mindhármat kipróbáltam, a krémet 1x a kezeimre, a parfümöket kb. 3-3x, Helyszín: Vác, fizetés: Személyes átvétel Vácon vagy Budapesten, de postázni is tudom
Avon Far Away Rebel & Diva EDP és mini+sok más finomság:)
Ár: megegyezés szerint/csere is lehetséges:) , Eladó: marcsiii1100
Állapot: frissen fújva, fújósként vagy üvegesen:), Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten, vagy foxpost/mpl automata, postázás előreutalás esetén:)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

CandyShimmer

2021. szeptember 12.

Nagyon borsos, semmilyen tucat illat. Az üvegcse szép.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 12.

Nagyon borsos, semmilyen tucat illat. Az üvegcse szép.

Rea1987

2021. augusztus 25.

Viszonylag sok parfümöm van, olyan amit kitolásból sem vennék másnak ez az egy. Émelyítő, utánozhatatlanul büdös.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 25.

borbasemese

2021. augusztus 18.

Az ő kis mintáját tavaly ősz óta szaglászgatom, de nem tudom magamon elképzelni, úgy érzem, ha talán több lenne benne a gyümölcsösség, akkor jóban lennénk. Egyébként egy nagyon tartós illat, vagány megjelnéssel.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 18.

Brigittavb

2021. június 16.

Imádom az illatát. Az Alpha volt a kedvenc avon parfümöm, de azt pár hónapja nem lehet rendelni, ezért kerestem másikat. Ez lett az új kedvenc. Nagyon tartós, egyedi illat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 16.

Palma215

2021. június 5.

Imádom! A rózsabors nekem amúgy is nagy gyengém, de az az illat amúgy is isteni. Fűszeres, finom, nem szúrós, és még eléggé tartós is. Szerintem ami a legjobban jellemzi, az az, hogy karakteres. Nem egy finom, akármilyen illat, hanem tényleg felismerhető, még azután is, hogy felfújva kissé megszelidül.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 5.

vanillacaramella.sweet

2021. március 17.

Kezdeném a jóval inkább, ne legyek lehangoló annyira.. Tetszik az üvege és annak színe is.
10ml-sem van belőle, de sosem fog elfogyni. Rajtam ez nagyon szúrós, erőteljes, kellemetlen illatú és hiányzik belőle vmi.

Tudom, hogy a rózsaborsot érzem szúrósnak, pikánsnak-fűszeresnek benne, amit egyébként szeretni szoktam, de itt nem jó valahogy a magnóliával együtt.
A magnólia is nagyon erős, amit viszont nem is szeretek, de reméltem, hogy itt jó lesz, hát nem.
Csípős jellegű illat! (igen fura, nem tudom jobban megfogalmazni).

A popcorn jellegzetes szagát (direkt ezt írom) nem érzem úgy ki, de jobb is. Édességét a karamella adja meg, ezen jegyek egyébként külön vannak, mint sós popcorn és karamella.
Leszáradáskor enyhül és vmi fura van benne, nem találom dívásnak és nem tetszik. Kíváncsi voltam rá, most már ismerem, zárom is lassan soraimat. (A lila Rebel verzió jobban tetszik, de az meg több más illatra hasonlít, olykor akarom, máskor meg nem, így csak mintám van belőle.)
Szerintem ne ragozzák tovább ezt a "Diva" irányt.. Az Olympea-hoz csak kicsit hasonló szerintem, ha vki azt keresi benne, akkor nem annyira találja meg.
Nagy NEM erre az illatra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 17.

Csípős jellegű illat! (igen fura, nem tudom jobban megfogalmazni).

Nagy NEM erre az illatra.

Szethy00

2021. március 1.

Őszintén szólva nekem csalódás volt :/ A katalógusban tetszett az illat, de magamra fújva egyáltalán nem jött be. Szerencsére csak a 10 ml-eset vettem meg

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 1.

PerfumePippi

2021. február 12.

Sajnos nem működik a bőrkémia közöttünk: nagyon ígéretes volt a kezdet, a popcorn rajtam egy kissé mogyorós jelleggel jelent meg, aztán határozottan krémes virágillata lett némi karamellával, amihez a bors is becsatlakozott a maga pikantériájával. Szóval a koncepció határozottan jó, még azt is mondanám, hogy ezt az illatot nagyobb hatósugárral is el tudnám képzelni...csak sajnos a végső leszáradása megkopott, savanykás büdösbogár-szag lett, úgyhogy én így a magam 10 millis minijét csak szigorúan ruhákra fújva tudom elhasználni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. február 12.

Boci01

2021. január 30.

Nagy kedvencem. A táskámban külön tartok egyet a miniparfümből, annak ellenére, hogy nagyon tartós egyébként is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 30.

Emma23

2021. január 30.

Szeretem az illatát és tartósnak is tartós. Viszont a sima rebel változatát jobban szerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 30.