Avon

Ár:   779 Ft   Kategória:   Lábápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: minaya, Módosítva: 2015. december 2.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Lábápolók
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Nyugtatja a fáradt és kimelegedett lábat és lábfejet, hűsít és frissít a borsmentának köszönhetően. Könnyű állagú, gyorsan beszívódó. Hűsítő érzést nyújt, tökéletes a forró nyári napokra.

Dea

2017. július 9.

Én fárasztó nap után szoktam a sajgó lábamra kenni, és nagyon jól hűsíti és nyugtatja :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 9.

Leander

2017. január 6.

Kellemes a használata, hűsít, frissít, de azért semmi extra. Nyári napokon valóban nagyon jól esik, jó az illata de lehetne kicsit hosszabban tartó a hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 6.

nettike

2016. július 14.

Nagyon jól hűsíti a lábakat ebben a hőségben, egyetlen negatívuma ,hogy egy kicsit ragacsos érzetet hagy maga után. Az akciós szórólapban még néha felbukkan. 300 ft ot megér ;)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 14.

redakkrisztinaa

2016. február 14.

Nagyon jól hűsít , az illatát nagyon szeretem , de semmi extra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 14.

Nagyon jól hűsít , az illatát nagyon szeretem , de semmi extra.

vzsm02

2015. december 7.

Én ezt a terméket nyáron használtam, akkor a tartalmasabb, zsírosabb krémekre még este sem vágyom, de ez szuper, minden nyári napra ajánlom, igazán frissítő, hűsítő hatása van, nekem a kedvencem lett. Remélem idényben visszakapjuk még.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 7.