Avon

Ár:   829 Ft   Kategória:   Lábápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kiovszkyfanni, az összetevőket feltöltötte: Honeyhair, Módosítva: 2016. november 14.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Lábápolók

Láb- és cipőspray a kellemetlen szagokat semlegesítő technológiával: frissíti és hűsíti a lábakat, tartós védelmet nyújt és segít megszüntetni a lábszagot.

• felfrissít és hűsít
  • lábszagűző hatású

NovErke

2019. augusztus 19.

Gyárban dolgozok, tehát egész nap fizikai munkát végzek + kötelező az acélbetétes bakancs ami nem igazán szellőzik. Nagyon bele tudott büdösödni a lábam a cipőbe, nagyon zavart...
Az Avonos lábsprayk segítettek a problémán. Ez is, de illatosat is rendeltem már, ugyanilyen jók. Munka előtt befújom vele a lábam, zoknit húzok majd cipőt és irány a meló. Munka után meg a cipőmbe szoktam fújni és úgy teszem a helyére. Így nincs izzadás, nincs lábszag :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 19.

dynah13

2018. július 28.

Nalam egy kozepes. Nincs eros illata, egy ideig a hatasa is erezheto, nem izzad, nem budosodik a labam a cipoben, de nem tart orokke. Es sajnos a kiszereles is eleg hamar elfogy. Akciosan vettem, ugy megeri, de en inkabb a scholl sprayket hasznalom, igaz hogy dragabb, de hat!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 28.

Hoslaura5

Korcsoport: < 18
2017. június 9.

Hasznaltam ezt a sprayt,de nem vagyok erte tulsagosan oda.A labam a nyari hosegben gyosan izzad,de ez ved a budos labszagtol,amit sokszor erzek masokon,de nekem ezzel ezt segit kikuszobolnom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. június 9.

JudithBeauty

2015. augusztus 24.

Egész jó lábspray a többi Avon-os, agyonillatosított permetekhez képest. Legalább van hatása, és tényleg meggátolja a lábszag kialakulását, és meglepően diszkrét az illata, alig érezni. Minimális szinten hűsít, de nem ez az elsődleges feladata. Nem okoz foltot a zoknin, sem a cipőn, csak kár hogy nem tartós, hamar elfogy.
Sajnos elromlott a szórófeje, talán kevés volt benne a nyomás, de ez gyártási hiba, és a termék minőségét nem csökkenti. Azért kap 4 csillagot, mert a 75 ml nem tart sokáig.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 24.

trisztan

2014. október 19.

Abszolút pozitív csalódás, jó a hatása, cipőbe - lábra egyaránt, nem tolakodó az illata, egyedül a méret-ár-érték arány miatt kap 4 csillagot nálam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. október 19.

Dana1983

2013. szeptember 27.

Szerintem ez kifújható hintőpor, mint a száraz-samponok. Amúgy nem rossz, annak bejöhet aki nem akar a hintőporral variálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. szeptember 27.

agi.greendaygirl

2013. április 20.

megelőzés céljából vettem, a nyári nagy melegben elég rossz érzés amikor beleizzad az ember lába a cipőbe, hát még ha büdös is lesz :S Én nagyon meg vagyok elégedve, az illata minimális, a hatása maximálisan jó, ha elfogy biztos újra veszem. Kb. 700 Ft-ért vettem, ennyit sztem bőven megér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 20.

alexandraporcelain

2012. július 28.

Hatásos, csak az a baj hogy kb. egy hétig tartott. Nagyon hamar elfogyott. Pedig csak napi egyszer használtam, viszont tényleg jó volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. július 28.

Honeyhair

2012. július 17.

Lehet, hogy bennem van a hiba, de én ennek a terméknek sem az illatát, sem a hatását nem érzem igazán. Annál több benne a hajtógáz, nagy erővel fújja ki a "semmit". Irodai fiókomban tartom, napközbeni felfrissülés céljából (lehet, hogy emiatt nem is olyan nagy baj, hogy alig van illata, ne érezze az egész ház, hogy befújtam magam), de nem fogom újra megrendelni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. július 17.

Antioxidánsok: Tocopherol

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.