Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lábápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, Módosítva: 2016. november 14.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Lábápolók

A makadámdió olaj hosszantartó hidratálást nyújt a lábaknak, és simább selymesen puha tapintást kölcsönöz a bőrnek

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

olisamsi

2017. augusztus 9.

Kar hogy nincs tobbe!
isteni illata volt imadtam! Annyira jol esett a labamnak!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 9.

Kar hogy nincs tobbe!
isteni illata volt imadtam! Annyira jol esett a labamnak!

Kesudio

2016. december 12.

Nekem semmit nem használt. Valószínűleg ez nem a termék hibája, az én sarkamra alapból evés egy lábradír. Néha nagy duzzogva kenegetem, de valahogy nem akar elfogyni, pedig tavaly rendeltem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 12.

Gingerian01

2016. november 2.

Régi nagy kedvencem, már nem kapni sajnos, de nagyon kellemes illata volt, igaz a sarkamra semmit sem ért, de a lábam többi része iszonyú puha volt tőle :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 2.

vivicsibe1

2015. július 9.

Imádom az illatát.Egyszerűen nem tudom elmondani mennyire jó.Amióta ezt megvettem mindenhol makadámdiós szereket keresek annyira megszerettem ezt az illatot.Jól végzi a munkáját is,szép puha lesz utána a lábam és még finom illata is lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 9.

sugarplumhellie

2015. június 29.

Elhasználtam belőle egy flakonnal - lábra és arcra :D Oké, tudom, hogy fura, de imádom ezeket a radírokat az arcomra, mert megfelelően dolgozzák le az elhalt hámsejteket és nem marad utána más, csak puha bababőr. Az illata a végére émelyítővé vált számomra, de másmilyenből biztos újraveszem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 29.

Niki12

2015. május 5.

Ezt sarokra is lehet használni?:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 5.

Ezt sarokra is lehet használni?:)

Bunnylove92

2015. május 1.

Az illatáért odáig vagyok....nagyon jó radíroz, elég durvák benne a szemcsék, szóval ez tényleg lábra való.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 1.