Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lábápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, Módosítva: 2015. május 14.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Lábápolók

A makadámdió olaj hosszantartó hidratálást nyújt a lábaknak, és simább selymesen puha tapintást kölcsönöz a bőrnek.

tonic

2017. augusztus 4.

Kellemes volt,úgy éreztem hidratált is, hozta azt,amit vártam egy lábfürdetőtől.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 4.

Kesudio

2016. december 12.

Nemrég fogyott el. Szettben használtam lábradírral és krémmel. Az illata valami isteni. Nem sajnáltam a vízből, a lakás is csak úgy illatozott tőle. Jóleső és kényeztető érzés volt benne áztatni a lábikóimat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 12.

hbrigi25

2015. november 30.

Nagyon sajnálom, hogy már nem gyártják. Együtt használtam a radírral és a krémmel. Használata után felüdült a lábom. Jól hidratált, kellemes érzést nyújtott napokig. Az illata is nagyon finom volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 30.

Zalán Anyukája

2014. november 7.

Ahhoz képest, hogy olajos, nem hagy csúszós réteget maga után a bőrön, én kb evőkanálnyi mennyiséget öntök egy kis lavór vízbe, tökéletesen elég. Puhít, hidratál, az illata mennyei. Szerintem ennél többet felesleges is várni egy lábfürdőtől.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 7.