Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2016. augusztus 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Tusfürdők

Kiszerelés: 250 ml

agi.greendaygirl

2013. január 26.

igazából nem voltam valami boldog, amikor megláttam az összetevőlistát, még annyira sem voltam az, mikor összehasonlítottam a quadraFX tusfürdő összetevőivel (előtte azt használta a barátom) és láttam hogy abban több a hidratáló összetevő.
Ennek ellenére, nem tudom hogyan de amióta ezt használja, valahogy tényleg nem volt annyira száraz a bőre, mint volt, de azért olyan nagy csoda sem történt.
négyest kap mert jó kis tusfürdő, az illatát is szeretem, de egy extrém hidegre való hidratáló tusfürdőtől azért nem ezt várná az ember...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 26.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.