Avon

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nikii, Módosítva: 2017. február 10.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok

A kettős formula hatékonyan, de mégis gyengéden távolítja el a sminket. Gyengéden hámlasztja a bőrt, hidratált érzetet kölcsönöz.

A sötétebb része gazdag finom olajokban. Eltávolítja még a vízálló sminket is. Sima és hidratált érzetet biztosít a bőrnek. Áttetsző formulája, a könnyed tonik tisztítja a bőrt, komfortos érzetet és üde kinézetet biztosít számára.

zahraa

2017. szeptember 9.

Szornyu. Zsiros feluletet hagy maga utan, lemosas utan homalyosan lattam percekig. Kuka...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 9.

Aprile

2016. június 11.

Ez förtelmesen rossz. Egy Avonozó ismerősömét próbáltam ki, és valami eszméletlenül olajos és nehéz, szinte fulladozott alatta a bőröm. Ahogy megpróbáltam vele eltávolítani a szempillaspirálom, és megtisztítani a bőröm, szinte bizsergette az arcom az a ragacsos olajos valami, amit ez a termék tartalmaz. Abszolút diszkomfort érzetem volt tőle, és muszáj volt lemosnom magamról. A szempillaspirált nem hozta le rendesen, pedig nem volt vízálló, illetve a bőröm sem tisztította meg. Amikor áttöröltem az arcom a szokásos Garnier micellás vizemmel, rengeteg kosz jött még le, amit ez a motyó képtelen volt eltávolítani. Semmilyen körülmények között nem nyúlnék többet ez után a termék után.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 11.

kovacsnikoletta92

2015. november 19.

Nem venném újra, olajos és nehéz érzést hagy a bőrön, a sminket aránylag jól eltávolítja, de szerintem van jobb lemosó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 19.

Ella

2015. május 8.

A vízálló spirált még SEMMI nem szedte le olyan gyorsan és könnyedén, mint ez a lemosó. Még a többi olajos sminkeltávolító sem. Másrészről viszont meg kellett válnom tőle, mert olyan brutál módon csípte a szememet, hogy azt képtelen voltam elviselni és sajnos így számomra teljesen használhatatlanná vált. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 8.

bumbii

2015. február 9.

A sminket szépen és dörzsölés nélkül lehozza, de sajnos szörnyen csípi a szememet, sokszor még vizes átöblítés után is. Elhasználom, de nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 9.

Viku23

2014. december 8.

Egy szó: borzalom
Egy avon "smink party-n" próbáltam ki, ott bejött, elcsábítottak a 35 %-os árengedménnyel. Egy hétig használtam, bezsírosodott a bőröm, pattanásaim lettek tőle, és a szemem mindig könnyezett tőle. Az egyetlen jó dolog, hogy a kedvezmény miatt csak pár száz forintot fizettem, de nekem még így sem érte meg. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 8.

Egy szó: borzalom

reka196911

2013. július 25.

Ma kaptam meg, ha kipróbálom leírom, hogy milyen volt. Remélem, hogy beválik.

Már kétszer használtam. Nagyon jól leviszi a sminket, a spirált is. Viszont eléggé csípi a szemet és elég olajos hatású. Tudom, hogy az egyik része gazdag olaj, de egy smink lemosó lehetne frissebb. A használatban az állt, hogy meleg vízzel le kell öblíteni. Öblítés után viszont semmi gond nincs vele. Még annyi, hogy kár , hogy nincs semmi illata.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 25.

Ma kaptam meg, ha kipróbálom leírom, hogy milyen volt. Remélem, hogy beválik.

bandita

2013. július 20.

Nagyon-nagyon nem jött ez most be nekem :)
Számomra több sebből vérzik az ügy.
1. a szemembe akkor is belejut egy minimális mennyiség, ha a legnagyobb óvatossággal, gondossággal viszem fel.
2. a nem vízálló spirálomat csak enyhe dörzsölésre távolítja el.
3. három egymást követő napi használat után a szemkörnyékem teljesen bedagadt, a szaruhártya pedig erős irritációval válaszolt.
4. "gazdag finom olajokban"-ez sem igaz, inkább úgy fogalmaztam volna a termékleírásban, hogy "gazdag folyékony állagú, könnyen kenhető szilikonban" Ennek köszönhetően nincs az a habzó arclemosó, amivel ezt a számomra kellemetlen, csúszós, fullasztó réteget el bírtam volna távolítani.
5. Teljes arcon alkalmaztam, ahogyan ezt a leírás is javasolja, és most van jó néhány csúnya pattanásom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. július 20.

Nagyon-nagyon nem jött ez most be nekem :)
Számomra több sebből vérzik az ügy.
2. a nem vízálló spirálomat csak enyhe dörzsölésre távolítja el.

agiv

2013. július 19.

Nagyon jó kis sminklemosó,szépen leszedi a makacs spirált is.Nekem bejött.Viszont egy picit csípi a szemem ha belemegy.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 19.

Hidratálók: Propanediol, Sorbitol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Sorbitol h 1 1