Avon

Ár:   769 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kissbarbara1990, Módosítva: 2014. január 7.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Dezodorok

Full Speed illatú izzadásgátló golyós dezodor.

Kiszerelés: 50 ml

pinupnicky

2018. május 10.

Páromnak rendeltem, az illata neki is úgy ahogy tetszett, de a tartósság nem az előnye. Izzadásgátló hatása nem igazán vált be. Az illata csak kevés ideig érezhető. Ennyi pénzért mit is vártam/vártunk?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 10.

WaterLily

2016. október 9.

Párom használja, többször újra rendelte már (rendeltette velem :D). Itthon szokta kenegetni, házon kívül inkább a fújós spray-ket szereti. Nagyon kellemes az illata, csak úgy, mint a parfümnek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 9.

roddo

2016. szeptember 6.

A célnak megfelelő, semmi extra, de a funkcióját betölti. Az illata nem a legtartósabb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 6.

Kishoshi

2015. március 20.

Egy átlagos napot kibír,húzósabb alkalmakra nem ajánlott.Nehezen szárad,pár fekete póló vált már az áldozatává.Illata hamar elillan,de alapvetően kellemes.Gazdaságos,több hónap,mire kifogy.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 20.

kissbarbara1990

2013. december 29.

Páromnak vettem meg az összes Full Speed terméket. Nagyon finom illata van. Elmondása szerint jól végzi a dolgát. Bár nekem nagyon nem tetszik az INCI, de csak most szembesültem vele :S

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 29.

Emolliensek: PPG-15 Stearyl Ether, Isopropyl Palmitate
Emulgeálószerek: Steareth-2, Steareth-20
Tisztítószerek: Steareth-2, Steareth-20
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Isopropyl Palmitate, Limonene, Linalool, Citronellol, Geraniol

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Steareth-20 ti I eu 2 1