Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2016. augusztus 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Sminkek szájra

Szikrázó fény, extrém csillogás, intenzív hatás. Ragyogó szemcséi gyönyörű fényt adnak az ajkaknak. Közepes fedést nyújt. Ápol és hidratál.

Kiszerelés: 6 ml

bibike2000

2020. április 15.

Tiniként vetettem pár árnyalatot, most is őrizgetem őket, néha napján használom is. Nagyon szeretem őket, szép színűek, nem annyira ragadósak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 15.

nono888

2014. július 20.

Egyszerűen imádom. Inkább alkalmakra szoktam használni nekem egy barnás árnyalat van meg. Nem szárít,de nekem annyira nem bizonyult tartósnak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 20.

Vivianka

2014. március 4.

Én nagyon szeretem. Valamelyik babarózsaszínes árnyalat van meg, nekem nagyon bejött. tartós, és csodásan csillog.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 4.

Eni27

2013. június 28.

nagy csalódás!
az iced pinket rendeltem meg, ami a tubusban szép de a számon egy seszínű rózsaszín és nemhogy extrém csillogása, de csillogása is alig van.
annyi pozitív van benne hogy nem ragad éskellemes viselni.
azoknak ajánlom akik nagyon naturális szájfényt szeretnének.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 28.

nagy csalódás!
annyi pozitív van benne hogy nem ragad éskellemes viselni.
azoknak ajánlom akik nagyon naturális szájfényt szeretnének.

kozlokova73

2013. június 5.

Pink Watermelon. Egy pozitivumot tudnek rola mondani,hogy edes izu,de nekem semmi. Es ami a legrosszabb,hogy egy kicsit marta a szamat,nem volt nagyon latszodo es nem volt kellemes. Valahogy nem birtam eztet. Osszetevo nem smakkolt talan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. június 5.

jane79

2013. április 5.

A régebbi kiszerelésű van meg nekem. Talán ez volt az első szájfényem.
Szerintem nagyon tartós és tetszik az illata. Jó minőség.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 5.

A régebbi kiszerelésű van meg nekem. Talán ez volt az első szájfényem.
Szerintem nagyon tartós és tetszik az illata. Jó minőség.

tuzgyujto

2013. március 27.

Slicked Red. Szép-szép, de nem az igazi. Sok kell belőle, hogy látszódjon bármi is, az applikátor siralmasan keveset vesz fel, viszont ha végre sikerül felrakni, akkor egy órán át baromi jól néz ki és szépen hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 27.

Claudette

2013. március 7.

az iced pink árnyalat van meg, szép színe van, kicsit szárít, lehetne tartósabb de egész jó :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 7.

kriszti.07

2012. december 21.

Egy lilás pirosas és egy pink színűt kaptam ajándékba. Nálam is tartósak, élénk színekkel és csillogással, de sajnos nem szeretem a szájfényeket. Ezért viszont nem húzom le, mert az árához képest nem rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 21.

dorcus89

2012. december 15.

Shining rose árnyalat van meg nekem, a színét nagyon szeretem, de egyáltalán nem tartós. Viszont nagyon szép csillogós és feltűnő. Könnyű használni, az állaga is megfelelő, viszont a hajam folyton beleragad. Vannak pozitív tulajdonságai, de több a negatív ezért régóta a polcon várja, hogy elhasználjam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 15.