Best of Beauty 2019

Avon

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2013. január 15.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Sminkek szájra

Rúzs a szájfény ragyogásával. Fényes ajakrúzs valódi selyemmel, mely igazán puhává, érzékien simává varázsolja ajkait. Fényfokozó összetevői visszaverik a gazdag, vibráló színt. Édes barackillattal.

Kiszerelés: 2 g

Verseny: Chanel Coco Shine vs. AVON Glazewear Shine

hkitti

2014. január 4.

A Nectar árnyalatú rúzst használom, nagyon szeretem a színét, sajnos túl gyorsan is fogy. Nem szárítja a számat, és az illata is egy plusz pont!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 4.

cicafun

2013. május 4.

A Sunset árnyalata van meg, nagyon szeretem. Nagyon szép, természetes színű, és fényes, de még ajakápolónak is simán elmenne, olyan jól hidratálja az ajkamat. Az illata mesés! Sajnálom, hogy már nem lehet kapni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 4.

kitticat

2013. január 4.

Peach silk van meg, a színe nem rossz, de folyton ellenőrizni kell, mert a kis barázdákba könnyen beleül, a legkisebb szárazságot is nagyon kiemeli, és nem marad fenn tovább egy szájfénynél. És nagyon gyorsan fogy...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 4.

rétipipitér

2012. november 5.

Nekem is a Peach Silk van meg. Inkább egy jó minőségű szájfénynek nevezném, mint rúzsnak, Nagyon szép szín és fény, ízléses csomagolás, csajos...szuper kis cucc:)
Tartósságát ítélve ne várjunk túl sokat tőle...tényleg inkább szájfény kategória. Nekem bejön, ha elérhető lesz még, valószínűleg rendelek is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 5.

Ayame

2012. október 29.

Szép a színe. A tartósságáról nem tudok nyilatkozni mert eddig egyik rúzs sem maradt meg a számon sokáig mert folyton nyalogatom (rossz szokás), de én szeretem. Kár, hogy megszüntetik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 29.

vador

2012. szeptember 22.

A Peach silk az egyik legcsodásabb színű, illatú és állagú szájkencém, féltem hogy túl világos lesz és sápasztani fog, de nem. A csomagolása nagyon elegáns, bár kissé könnyű, félek táskába dobni. Sajnos nem túl tartós, gyakran kell újrakenni, ehhez képest pedig egész kevés van a csomagolásban, gyorsan ki fogom végezni.
Mindent összevetve azért kár, hogy megszüntetik, nem volt rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 22.

Mindent összevetve azért kár, hogy megszüntetik, nem volt rossz.

infinite01@freemail.hu

2012. szeptember 14.

Régen másabb állaga volt... több csillám, és nem kopott le kb. azonnal... ebben a hónapban kaptam, de már szinte a fele elfogyott, mert mindig újra kell kenni. Ahogy elkezd kopni, a fényességét rögtön elveszti. Azért vettem mert régen volt ilyenem és nagyon szerettem, de úgy látom teljesen más már....
Amúgy a színek jók, a Sunset nagyon szép, a peach silk nekem kicsit túl (narancs)sárgás...

Update: tuti hogy nem veszek ilyet még egyszer, inkább rendeltem revlon lip buttert :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 14.

Feketepárduc

2012. augusztus 29.

Szintén a Sunset árnyalattal rendelkezem. Nem vagyok annyira oda érte, de a színe szép, és gyakran nyúlok érte. Sajnos a legapróbb szárazságot is felnagyítja, és csupán percekig tartózkodik az ajkaimon. Az illata határozottan szintetikus barack, de nekem tetszik :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 29.

andrej

2012. augusztus 25.

Nekem nagyon tetszik, a Sunset árnyalat halvány korallos szín, nagyon szépen mutat, az én kollekciómban ez "egyedinek" számít, általában rózsaszínes, vagy barackos árnyalatokat vásárolok, na ez egyesíti a kettőt. :) A fényességet nem igazán tapasztaltam, mint amennyire kiemelik, de nagyon puha, szépen lehet vele dolgozni és az illata is nagyon finom!
Javítok: sima ajakápoló nélkül nem bölcs dolog rúzst használni,így a 2. használatnál tényleg szép fényes volt,gondolom az "alap" is rásegített. Továbbra is szuper, ez alá nem kell sima szájfény, hogy a rúzs ki is nézzen valahogy. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 25.

TijuMK

2012. július 31.

Nekem sajnos egyáltalán nem jött be, hiába szépek a színek, konkrétan lefolyik a számról egy idő után ami igen kellemetlen tud lenni. Így az árát sem érte meg. Pozitívum hogy nem szárított.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 31.