Best of Beauty 2019

Avon

Ár:   699 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   0,25 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Sephira, az összetevőket feltöltötte: SlecckelMarine, Módosítva: 2015. szeptember 20.

Kiszerelés:   0,25 g
Lelőhely:   tanácsadónők, online

Megfelelően formázott szemöldökkel néhány évvel fiatalabbnak tűnhet az arca. A szemöldökceruza színe ne legyen sötétebb, mint a hajszín.

Ár: 500 Ft , Eladó: kvin
Állapot: Új, dobozos, Helyszín: Budapest (Lásd: a leírásban), fizetés: Posta, foxpost, személyes átvétel
Vivien0917

2019. január 8.

Nekem bevált keveset használok belőle csak épphogy. Ára nagyon jó tartóssága kevesbé.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 8.

bogi7867

Korcsoport: < 18
2018. október 8.

A 3. termék elhasználásánál sikerült csak beismernem, hogy nagyon viszket amikor ezzel van kifesve a szemöldököm, és tényleg kihullanak a szőrszálak. Egyébként szerintem nem olyan nehéz vele dolgozni, viszont nem veszem újra ezek után, az biztos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. október 8.

BetDam

2018. július 18.

Igaz hogy olcsó de egyáltalán nem jó.Használhatatlan.Ha nem nyomom rá túl gyenge.Ha rányomom egyszerűen undorító a végeredmény.Annyira szerettem volna hogy jó legyen hogy rengeteget próbálkoztam vele...sehogy nem ment...és hát ki is fogyott. :/ Nem újravevős

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 18.

Vajdus23

2018. június 24.

B03-as árnyalatban használom ezt a ceruzát. Sajnos ez a tekerős, krémes formula nekem nem jött be. Nehezen tudom egyenletesen felvinni; ha gyengéden nyomom rá, nem fog, ha erősebben, már természetellenesen hat. Ráadásul a színe túlságosan meleg, vöröses beütésű. Sokkal hosszabb idő megcsinálni vele a szemöldököm, mint porral.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 24.

Csipke1

2018. május 16.

Annyira megörültem a nemrégiben megjelent világos színnek, hogy egyből ki is próbáltam. Nem bántam meg.
A szemöldökömmel kapcsolatban nagyon sokáig tesztelgettem; így a sokféle pomádét, port, ceruzát összevetve nyugodt szívvel kijelenthetem, hogy eddig
ez a termék vált be a legjobban.
Már használom egy ideje, mégsem látszik meg szerencsére a terméken, pedig nem sajnálom.:D
Szuper a rohanós reggelekre egyszerű használata miatt, és ár-érték arányban is verhetetlen.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 16.

ez a termék vált be a legjobban.

bellino

2018. március 11.

Nagyon szeretem,könnyű vele dolgozni.Imádom ezt a tekerős terméket.Szerintem érdemes kiprobalni.Tartossagra viszont nem a legjobb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 11.

GergelyneTesiVass

2018. február 23.

Első szemöldökceruzám dark brown árnyalatban. Jó az ára, de sajnos nekem egy kicsit sötét lett a színe.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 23.

Joaninha

2017. november 16.

Az állaga jó, a kiszerelése praktikus, de borzasztó hamar elfogyott és a legvilágosabb szín is sötét lett nekem. Az ára kedvező, de nem venném újra. Ezek a kitekerős formák egyébként is hamarabb elhasználódnak tapasztalatom szerint, mint a ceruzák.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 16.

Nicu

2017. október 28.

Szépen kitölti a hézagokat, természetesnek hat. A dörzsölést és piszkálást nem bírja, de amúgy egész nap a helyén marad. Kicsit mintha gyorsan fogyna nálam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 28.

Betti0922

2017. október 5.

Eletem elso szemoldokceruzaja. Pozitiv h. kell hegyezni, szep a szine, a tartossagaval sem volt gondom, viszont eszrevettem h. par oranal tovabb viselem, elkezd viszketni rettento mod a szemoldokom, igy sajnos nem lesz ujravevos 😕

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 5.

Antioxidánsok: Tocopherol, Retinyl Palmitate, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate