Avon

Ár:   699 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   0,25 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Sephira, az összetevőket feltöltötte: SlecckelMarine, Módosítva: 2022. március 25.

Kiszerelés:   0,25 g
Lelőhely:   tanácsadónők, online

Megfelelően formázott szemöldökkel néhány évvel fiatalabbnak tűnhet az arca. A szemöldökceruza színe ne legyen sötétebb, mint a hajszín.

onlyyouu259

2013. szeptember 27.

Nem szeretem. A színe az jó de nagyon-nagyon hamar lekopik és könnyen elkenődik. Hamar elfogyott és szerintem nem jó..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 27.

MPetra

2013. szeptember 27.

Nem tudok nélküle élni!!!! :)) Imádom, kb 1éve mindennap használom, minden hónapban veszek pesrze mindig más áron!!! Dark brown-t használok!!! Én még nem találkoztam szerencsére vöröses-sárgás színnel! Nagyon szeretem!! 5*:))

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 27.

Drehsnia

2013. július 29.

Pozitívum: hogy tekerős, jó árban van és sokáig elég
Negatívum: sárgás-vöröses így mű hatást kelt, és lehet hogy csak nekem, de darabos :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 29.

Pozitívum: hogy tekerős, jó árban van és sokáig elég

Jenni0513

2013. július 25.

Kb. 2hete használom de nagyon szeretem mert attól féltem hogy könnyel kopik és maszatolódik, de szerencsére nincs vele probléma.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 25.

Moncsi94

2013. július 3.

Szintén így jártam.. sötét barnát rendeltem (mint mindig) és valami szörnyű vörös árnyalatot kaptam dark brown néven.. Érdekes, hogy eddig ugyan azt rendeltem és mindig jó volt, most hirtelen változtattak rajta. Nekem így pénzkidobás volt, mivel nem tudom sajnos használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 3.

Maryetta

2013. május 30.

Kb 1 éve használom, most már a harmadikat "fogyasztom" , ha túl puha kis időre be lehet tenni a hűtőbe, faragni nem kell, mert mindig úgy fordítom hogy az egyik élével dolgozom, ha lekopik akkor a másikkal. Szerintem nem rossz termék, a krémes dolgokat érdemes fixálni porral, én barna szemhéjpúderrel megyek át rajt, vagy egy pufi ecsettel egy színtelen mattító púderrel vagy por állagú korrektorral , így a színtónus is javítható ha szükséges :) A textúrája lehetne ici picit keményebb , ez miatt 4es

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 30.

M.Tina

2013. május 24.

Kb 1 hete naponta használom,meg vagyok elégedve!:) Igaz hogy a kontúrt egy másikkal húzom meg,mert ezzel nem lehet precíz vonalakat húzni a vastagsága miatt.A színe számomra tökéletes,igazi csokibarna:) 695 Ft-ot bőven megért!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 24.

adri97323

2013. május 9.

Hatalmas csalódás. A sötétbarnát rendeltem meg, de annyira vöröses a beütése, hogy nem tudom használni. Pénzkidobás volt.:(

update:

A szem külső V vonalában árnyékolásra tökéletes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 9.

update:

A szem külső V vonalában árnyékolásra tökéletes.

eprescsoki

2013. április 6.

Nem rossz de a rendes ceruzájával (amit már kivontak)sokkal természetesebb hatást lehetett elérni :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 6.

vivuss87

2013. március 28.

Anyukám tonna számra vásárolja, ettől nem gyullad be a bőre, mint sok másiktól. Nagyon szépen lehet vele dolgozni, nem túl puha, és tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 28.

Antioxidánsok: Tocopherol, Retinyl Palmitate, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Cyclomethicone
Vitaminok: Tocopherol, Retinyl Palmitate, Ascorbyl Palmitate

Különféle illékony szilikonfélék keveréke. Az egyik leggyakrabban használt szilikonfajta. A többi szilikonhoz hasonlóan bársonyos, selymes érzetet hagy a bőrön. A cyclomethicone ún. módosítatlan szilikon viszonylag nagy molekulamérettel, így a bőrbe nem szívódik fel, viszont segíti a bőr felső rétegébe juttatni a hatóanyagokat. Segíthet abban is, hogy a hidratáló krémek kevésbé legyenek zsírosak. Gyorsan elpárolog, emiatt nagyon kényelmes bőrérzetű szilikon. Ezen kívül könnyen kenhetővé teszi a formulákat és kellemes bőrpuhító tulajdonságokkal is rendelkezik.

A természetben is előforduló paraffin viasz (szénhidrogének keveréke). Emulzió stabilizáló, átlátszatlanná tevő és sűrűség szabályozó anyagként használt a kozmetikumokban. Főleg stiftes kiszerelésű termékekben (pl. ajakápolókban) használják, hogy az szép és szilárd legyen.

Ceresin 0 0

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Az Ascorbyl Palmitate a tiszta C-vitamin (Ascorbic Acid) és palmitinsavval lipofil észtere. Az össszetevő védi a termékekben levő olajok telítettlen zsírsavait, és egyéb más olaj-összetevőket is, ami azt jelenti, hogy a krémekben az olajak nem avasodnak meg, és nem lesz kellemetlen illatuk. Az Ascorbyl Palmitate stabilabb, mint a tiszta C-vitamin és nincs irritáló hatása. Az ascorbyl palmitate-ot általában 0,05-1% közötti koncentrációban használják Tocopherol-lal együtt; az összetevő stabilitása e szerint a tanulmány szerint tovább nő, ha 1-2%-os koncentrációban tartalmazza a termék, illetve W/O (víz az olajban) típusú emulziók esetében. Az INCI-Decoder szerint az összetevő a C-vitamin származékok közül a legrosszabb - bár viszonylag stabil, viszont kérdéses, hogy képes-e tiszta C-vitaminná alakulni a bőrön és ezáltal annak minden jótékony tulajdonságát prezentálni (bár a bőr kollagéntermelést valószínűleg serkenti), illetve annak ellenére, hogy az antioxidáns hatása jó, felmerült a gyanú, hogy UVB sugárzást követően elősegíti a lipid peroxidációt és a citotoxicitást is.