Avon

Ár:   699 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   0,25 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Sephira, az összetevőket feltöltötte: SlecckelMarine, Módosítva: 2022. március 25.

Kiszerelés:   0,25 g
Lelőhely:   tanácsadónők, online

Megfelelően formázott szemöldökkel néhány évvel fiatalabbnak tűnhet az arca. A szemöldökceruza színe ne legyen sötétebb, mint a hajszín.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Betti0922

2017. október 5.

Eletem elso szemoldokceruzaja. Pozitiv h. kell hegyezni, szep a szine, a tartossagaval sem volt gondom, viszont eszrevettem h. par oranal tovabb viselem, elkezd viszketni rettento mod a szemoldokom, igy sajnos nem lesz ujravevos 😕

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 5.

Naddlina

2017. július 17.

Még anno amikor mindenki "instagram szemöldök" lázban égett,gondoltam beszerzek magamnak egy szemöldök ceruzát és megmutatom a tehetségem a szemöldökrajzolással kapcsolatban. Mivel akkor inkább az olcsóbb kategória felé nézelődtem,annyira nem ismertem a smink márkákat, rögtön az Avon felé nyúltam.

Emlékszem milyen izgatott voltam hogy végre felturbózhatom az unalmas formájúnak mondható szemöldökömet. Hát hogy is mondjam,első használatra bevált maga a szemöldökceruza. Viszont másnapra,hiába volt rajta a teteje teljesen leszáradt a ceruza eleje. Efölött is elsiklottam,viszont egy havi használat után kezdtem észrevenni hogy hullik tőle a szemöldököm. Nagyon meggyengítette őket,és nem csak nálam,hanem több ismerősömnél is.

Nem ajánlom senkinek,hiába olcsó,inkább költök többet egy minőségibb darabra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 17.

Nem ajánlom senkinek,hiába olcsó,inkább költök többet egy minőségibb darabra.

platinakuka

2017. június 16.

Az Essence kit repül a kukába! Soha többé por és ecset. 😎 Nem is értem, miért használtam olyat. Ja, de. Régebben talán s-he márkájút használtam, de utálom hegyezni a cerkákat (az igazit nem 😀), és amikor megtörik suttyomban a ceruzabél, és hegyezés után kifordul ASAP, pont, mikor sietek, az a HALÁLOM. Egy palettához volt szemöldök por, azt használtam, mert gondoltam jól van, fogyjon el. Aztán akciós volt az E. kit, és el is felejtettem, h nem vagyok poros. 😆 Elnézést, h így levezettem ezt.
Tehát.

Egész nap fent van, nem kenődik. Elég kemény, és az állaga valahogy mintha helyén tartaná a megmaradt szőrt 😀
Nem kell hegyezni, yeah. A színe passzol. Pontosan lehet dolgozni vele.
Az igazság, hogy én a Vad Idők satírozott tetovált szemöldökét birtokolom, ami (mai divathoz képest) vékony, íves. Egy Anastasia szemöldökhöz nem tudom, mennyire passzol ez az eszköz, de én újra fogom venni. 😇😇😇

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 16.

Tehát.

Nem kell hegyezni, yeah. A színe passzol. Pontosan lehet dolgozni vele.

amandavampiire

2017. május 7.

Nem is olyan régen vettem, de eddig ez egy örök szerelem kezdete. Nagyon kevés szemöldököm van, a vége nincs is meg, viszont ezzel sikerül tökéletesen megcsinálnom az ívet, és minden mást. Imádom, és már kettőt újra is rendeltem, viszont nagy hibája az, hogy nekem mint hiányos szemöldökűnek nagyon gyorsan fogy.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 7.

Fabi95

2017. május 3.

Szeretem a színét (dark brown), könnyű vele dolgozni, viszont a nap végére darabos lesz...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 3.

schvabdiana

2017. április 22.

Én akcióban rendeltem, ez volt ez első "szemöldökceruzám" dark brown árnyalatban. Krémes állag, közepes pigmentáltság, viszonylag sokáig elég. Nem tartós, nagyon könnyen le lehet törölni. Nehéz vele rajzolni, mert lekerekített hegye van. Nem rendelem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 22.

georgp

2017. március 26.

Hamar kiszárad, nehezen fog, darabos. Sajnos kettőt vettem egyszerre.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 26.

Hamar kiszárad, nehezen fog, darabos. Sajnos kettőt vettem egyszerre.

Zsuzsi27ka

2017. március 22.

Egyik legjobb szemoldokceruzam, napi hasznalat mellett is sokaig kitart. Ezt barmikor ujravennem, konnyu hasznalat, termeszetes szinek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 22.

Kremcica

2017. február 26.

Ajándékba kaptam egy világos "light brown" árnyalatút ami passzol a sötétszőke hajamhoz. Egy ideje átváltottam a szemöldökceruzára, mert bár kicsit művibb a hatás főleg ha nem dolgozok szépen, de a por állagú nekem nem elég. Tetszik hogy vékony így szépen tudok vele dolgozni. Át szoktam törölni az arcom tonikkal sminkelés előtt a szemöldökömmel együtt (zsírtalanítás). Megrajzolom a szemöldököm és utána át szoktam fésülni szemöldökkefével hogy természetesebb legyen. Amikor púderezek pedig a szemöldökömre is megy egy kevés (áttetsző púder). Így nálam nincs gond a tartósságával, reggel felrakom és még délután is ha nem is 100%-os de abszolút vállalható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 26.

csokibeka

2017. február 23.

Régen szerettem, amikor még lehetett a "blonde" verziót kapni. Nagyon tartós, egy szál sem hullott ki a használata mellett, de most nem lehet hideg színt kapni, így felejtős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 23.

Antioxidánsok: Tocopherol, Retinyl Palmitate, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Cyclomethicone
Vitaminok: Tocopherol, Retinyl Palmitate, Ascorbyl Palmitate

Különféle illékony szilikonfélék keveréke. Az egyik leggyakrabban használt szilikonfajta. A többi szilikonhoz hasonlóan bársonyos, selymes érzetet hagy a bőrön. A cyclomethicone ún. módosítatlan szilikon viszonylag nagy molekulamérettel, így a bőrbe nem szívódik fel, viszont segíti a bőr felső rétegébe juttatni a hatóanyagokat. Segíthet abban is, hogy a hidratáló krémek kevésbé legyenek zsírosak. Gyorsan elpárolog, emiatt nagyon kényelmes bőrérzetű szilikon. Ezen kívül könnyen kenhetővé teszi a formulákat és kellemes bőrpuhító tulajdonságokkal is rendelkezik.

A természetben is előforduló paraffin viasz (szénhidrogének keveréke). Emulzió stabilizáló, átlátszatlanná tevő és sűrűség szabályozó anyagként használt a kozmetikumokban. Főleg stiftes kiszerelésű termékekben (pl. ajakápolókban) használják, hogy az szép és szilárd legyen.

Ceresin 0 0

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Az Ascorbyl Palmitate a tiszta C-vitamin (Ascorbic Acid) és palmitinsavval lipofil észtere. Az össszetevő védi a termékekben levő olajok telítettlen zsírsavait, és egyéb más olaj-összetevőket is, ami azt jelenti, hogy a krémekben az olajak nem avasodnak meg, és nem lesz kellemetlen illatuk. Az Ascorbyl Palmitate stabilabb, mint a tiszta C-vitamin és nincs irritáló hatása. Az ascorbyl palmitate-ot általában 0,05-1% közötti koncentrációban használják Tocopherol-lal együtt; az összetevő stabilitása e szerint a tanulmány szerint tovább nő, ha 1-2%-os koncentrációban tartalmazza a termék, illetve W/O (víz az olajban) típusú emulziók esetében. Az INCI-Decoder szerint az összetevő a C-vitamin származékok közül a legrosszabb - bár viszonylag stabil, viszont kérdéses, hogy képes-e tiszta C-vitaminná alakulni a bőrön és ezáltal annak minden jótékony tulajdonságát prezentálni (bár a bőr kollagéntermelést valószínűleg serkenti), illetve annak ellenére, hogy az antioxidáns hatása jó, felmerült a gyanú, hogy UVB sugárzást követően elősegíti a lipid peroxidációt és a citotoxicitást is.