Avon

Ár:   699 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   0,25 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Sephira, az összetevőket feltöltötte: SlecckelMarine, Módosítva: 2022. március 25.

Kiszerelés:   0,25 g
Lelőhely:   tanácsadónők, online

Megfelelően formázott szemöldökkel néhány évvel fiatalabbnak tűnhet az arca. A szemöldökceruza színe ne legyen sötétebb, mint a hajszín.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

alexandra326

2017. február 20.

Sötétbarna árnyalatban van meg. Pozitív, hogy nem koptatja ki a szemöldököt és akcióban jó áron hozzá lehet jutni. Viszont sajnos nem igazán tartós, nyáron biztosan nem használnám. Illetve elég nehéz vele precíznek lenni, mivel tompa a hegye. A színnel nem volt problémám, de sajnos eléggé képes elkenődni, ha nem figyelek oda és fogdosom vagy megtörlöm az arcom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 20.

MissNothing

2017. február 3.

elég jó. :) már el is fogyott, jöhet a következő, meg vagyok elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 3.

elég jó. :) már el is fogyott, jöhet a következő, meg vagyok elégedve.

csizmadiacinti

2017. január 31.

Szépen lehet vele dolgozni, de olyan hamar eltűnik a bőrről, hogy az valami hihetetlen! A B03 van meg, elég sötét, de nem az igazi a pigmentáltsága.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 31.

blairwaldorf

2017. január 19.

Végre találtam megfelelő árnyalatot a vöröses csillogású, barna hajamhoz. Az összes eddigi barnám átfordult szürkébe, pedig már annyit teszteltem... A krémes állaga miatt pedig nagyon könnyen felvihető és eldolgozható. Szerintem nem is lesz mű a hatás, ha utána egy szemöldökkefével átfésüli az ember lánya. :) Ja! És szinte mindig akciós a katalógusban, lényeges szempont! :P

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 19.

Enci90

2017. január 18.

Nekem bevált mikor használtam. Precízen szépen lehet vele dolgozni, de elég mű hatású lett tőle a szemöldököm, ezért mostmár por állagú termékeket szoktam használni. Az természetesebb hatású, ami katt azt jobban szeretem, de ezt is szerettem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 18.

reni1010

2017. január 9.

bár lecseréltem a drogériás szemöldökformázókra, nekem bevált mikor használtam :) egy jó termék az avontól!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 9.

Szandi95

2016. december 22.

Alap felszerelés a sminkek között,nagyon könnyen lehet használni és a színe is szép. Ár érték aránya sem rossz, főleg mikor akciós. A sötét barna szerintem a legszebb,egész nap tart, nem maszatolódik. Viszont nagyon kell rá vigyázni, mert bár puha mégis könnyen letörhet. Nekem maximum 1 hónapig elég, de úgy, hogy nem használom mindennap. Ettől jobbat szemöldökre még nem találtam!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 22.

Katarhtic

2016. december 14.

Első pár alkalommal nem voltunk jóban, nem tudtam használni... Ma már el sem tudom képzelni nélküle a reggeleket. Amikor pár napig nélkülöznöm kellett, úgy éreztem, hogy semmi értelme a sminkelésnek, nagyon rondának láttam magam. Én nem mondanám, hogy gyorsan fogy. Nem kell rányomni a bőrre!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 14.

evelyne30

2016. december 13.

Hatalmas csalódás! Még szerencse, hogy csak 700ftért jutottam hozzá! Kefe ugye nem tartozik hozzá, ezt láttam is a katalógusban, de ez még elnézendő lenne ha jó lenne a minőség, bár 1400Ftér úgy gondolom ennek alapnak kellene lennie. Vastag mint egy szemceruza, ezáltal nem is lehet vele rendesen formázni, és a legfőbb probléma az hogy nagyon puha!!! Gyakorlatilag szemöldökceruzának nevezett szemceruza. Nagyon óvatosan kell vele bánni ha nem akarom, hogy vastagon látszódjon a termék. Hihetetlen számomra, hogy egy ilyen múltú cég ennyire nem látja, hogy más olcsóbb drogériás márkák mennyivel jobb szemöldökceruzákat gyártanak és olcsóbban!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 13.

Bella66

2016. december 10.

Elengedhetetlen kellék a sminktáskámból! Én a természetes hatás érdekében egy szemöldökformázó ecsettel szoktam felvenni a terméket, a látvány önmagáért beszél... amiért külön imádom, az pedig az, hogy szemhéjon is tökéletesen mutat.Ha nincs kedvem/időm egy precíz sminkhez, csak húzok egy "tusvonalat" a ceruzával, ezáltal összhangban van a sminkem is.
A szemöldökön és szemhéjon is viszonylag sokáig megmarad, de ami pozitívum nem kenődik, sokkal inkább csak kopik a nap folyamán - azt is szépen teszi (szemhéjon halványodik).
Szuper termék, én csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 10.

Szuper termék, én csak ajánlani tudom.

Antioxidánsok: Tocopherol, Retinyl Palmitate, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Cyclomethicone
Vitaminok: Tocopherol, Retinyl Palmitate, Ascorbyl Palmitate

Különféle illékony szilikonfélék keveréke. Az egyik leggyakrabban használt szilikonfajta. A többi szilikonhoz hasonlóan bársonyos, selymes érzetet hagy a bőrön. A cyclomethicone ún. módosítatlan szilikon viszonylag nagy molekulamérettel, így a bőrbe nem szívódik fel, viszont segíti a bőr felső rétegébe juttatni a hatóanyagokat. Segíthet abban is, hogy a hidratáló krémek kevésbé legyenek zsírosak. Gyorsan elpárolog, emiatt nagyon kényelmes bőrérzetű szilikon. Ezen kívül könnyen kenhetővé teszi a formulákat és kellemes bőrpuhító tulajdonságokkal is rendelkezik.

A természetben is előforduló paraffin viasz (szénhidrogének keveréke). Emulzió stabilizáló, átlátszatlanná tevő és sűrűség szabályozó anyagként használt a kozmetikumokban. Főleg stiftes kiszerelésű termékekben (pl. ajakápolókban) használják, hogy az szép és szilárd legyen.

Ceresin 0 0

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Az Ascorbyl Palmitate a tiszta C-vitamin (Ascorbic Acid) és palmitinsavval lipofil észtere. Az össszetevő védi a termékekben levő olajok telítettlen zsírsavait, és egyéb más olaj-összetevőket is, ami azt jelenti, hogy a krémekben az olajak nem avasodnak meg, és nem lesz kellemetlen illatuk. Az Ascorbyl Palmitate stabilabb, mint a tiszta C-vitamin és nincs irritáló hatása. Az ascorbyl palmitate-ot általában 0,05-1% közötti koncentrációban használják Tocopherol-lal együtt; az összetevő stabilitása e szerint a tanulmány szerint tovább nő, ha 1-2%-os koncentrációban tartalmazza a termék, illetve W/O (víz az olajban) típusú emulziók esetében. Az INCI-Decoder szerint az összetevő a C-vitamin származékok közül a legrosszabb - bár viszonylag stabil, viszont kérdéses, hogy képes-e tiszta C-vitaminná alakulni a bőrön és ezáltal annak minden jótékony tulajdonságát prezentálni (bár a bőr kollagéntermelést valószínűleg serkenti), illetve annak ellenére, hogy az antioxidáns hatása jó, felmerült a gyanú, hogy UVB sugárzást követően elősegíti a lipid peroxidációt és a citotoxicitást is.