Avon

Ár:   699 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   0,25 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Sephira, az összetevőket feltöltötte: SlecckelMarine, Módosítva: 2022. március 25.

Kiszerelés:   0,25 g
Lelőhely:   tanácsadónők, online

Megfelelően formázott szemöldökkel néhány évvel fiatalabbnak tűnhet az arca. A szemöldökceruza színe ne legyen sötétebb, mint a hajszín.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

nemeshajnalka

2016. november 8.

Évek óta bevált termék. Nem mosódik el, színe tökéletesen passzol, állaga megfelelő, tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 8.

nanne

2016. október 27.

Tényleg nagyon gyorsan fogy, és van egy vöröses fénye, de szerencsére nálam nem üt el.Könnyű vele dolgozni, krémességéhez képest, tényleg elég tartós. A catrice helyett azért szavazok erre, mert ettől nem hullik a szemöldököm, ami nagy öröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 27.

Creme

2016. szeptember 25.

Azért vásároltam meg a terméket, mert tetszett, hogy kitekerős a vége illetve, hogy puha az állaga. Egy gondom volt vele: a színe. Sajnos meleg árnyalatban kapható, ezért nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 25.

redakkrisztinaa

2016. szeptember 19.

Jó az állaga , és viszonylag tartós is , viszont nagyon gyorsan fogy , tetszik a kitekerős megoldás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 19.

Manker

2016. augusztus 28.

havonta egyet elfogyasztok belőle, valóban gyorsan fogy, viszont egyelőre nem találtam nála jobbat. Jól tudom vele formázni a szemöldököm, és jóval tartósabb bármelyik szemöldökceruzánál, mint amiket eddig használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 28.

robszinka10

2016. július 28.

Nekem a színével nincs bajom, mert épp elviselhetően vöröses. Viszont ahol alapból is ritka a szemöldököm ott még ritkább lett tőle. Pedig nagyon finoman használtam. :/ De ára jó és ahol sűrű a szemöldököm ott nem lett vele gond.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 28.

Audrey80

2016. július 28.

Ennyi pénzért nem kritizálom meg nagyon, de először is, van egy vöröses fénye, nem tudom, miért nem lehet sima sötétbarna? A második sokk, hogy nagyon gyorsan fogy, de legalább nem kell vele sokat szenvednem, hamar a végére érek. Egyébként jól használható, tartós, jó az állaga, de ez a szín...lehetne rajta kefe is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 28.

hdora87

2016. július 8.

Nem a legtökéletesebb színű barna,de mivel keveset szoktam csak vele igazítani a szemöldökömön,arra megfelel.
Kár, hogy gyorsan fogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 8.

Kár, hogy gyorsan fogy.

rocksolya

2016. július 5.

Szép, csak kevés.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 5.

Szép, csak kevés.

Alexandra0727

2016. május 28.

Kedvenc, csak gyorsan fogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 28.

Kedvenc, csak gyorsan fogy.

Antioxidánsok: Tocopherol, Retinyl Palmitate, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Cyclomethicone
Vitaminok: Tocopherol, Retinyl Palmitate, Ascorbyl Palmitate

Különféle illékony szilikonfélék keveréke. Az egyik leggyakrabban használt szilikonfajta. A többi szilikonhoz hasonlóan bársonyos, selymes érzetet hagy a bőrön. A cyclomethicone ún. módosítatlan szilikon viszonylag nagy molekulamérettel, így a bőrbe nem szívódik fel, viszont segíti a bőr felső rétegébe juttatni a hatóanyagokat. Segíthet abban is, hogy a hidratáló krémek kevésbé legyenek zsírosak. Gyorsan elpárolog, emiatt nagyon kényelmes bőrérzetű szilikon. Ezen kívül könnyen kenhetővé teszi a formulákat és kellemes bőrpuhító tulajdonságokkal is rendelkezik.

A természetben is előforduló paraffin viasz (szénhidrogének keveréke). Emulzió stabilizáló, átlátszatlanná tevő és sűrűség szabályozó anyagként használt a kozmetikumokban. Főleg stiftes kiszerelésű termékekben (pl. ajakápolókban) használják, hogy az szép és szilárd legyen.

Ceresin 0 0

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Az Ascorbyl Palmitate a tiszta C-vitamin (Ascorbic Acid) és palmitinsavval lipofil észtere. Az össszetevő védi a termékekben levő olajok telítettlen zsírsavait, és egyéb más olaj-összetevőket is, ami azt jelenti, hogy a krémekben az olajak nem avasodnak meg, és nem lesz kellemetlen illatuk. Az Ascorbyl Palmitate stabilabb, mint a tiszta C-vitamin és nincs irritáló hatása. Az ascorbyl palmitate-ot általában 0,05-1% közötti koncentrációban használják Tocopherol-lal együtt; az összetevő stabilitása e szerint a tanulmány szerint tovább nő, ha 1-2%-os koncentrációban tartalmazza a termék, illetve W/O (víz az olajban) típusú emulziók esetében. Az INCI-Decoder szerint az összetevő a C-vitamin származékok közül a legrosszabb - bár viszonylag stabil, viszont kérdéses, hogy képes-e tiszta C-vitaminná alakulni a bőrön és ezáltal annak minden jótékony tulajdonságát prezentálni (bár a bőr kollagéntermelést valószínűleg serkenti), illetve annak ellenére, hogy az antioxidáns hatása jó, felmerült a gyanú, hogy UVB sugárzást követően elősegíti a lipid peroxidációt és a citotoxicitást is.