Avon

Ár:   699 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   0,25 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Sephira, az összetevőket feltöltötte: SlecckelMarine, Módosítva: 2022. március 25.

Kiszerelés:   0,25 g
Lelőhely:   tanácsadónők, online

Megfelelően formázott szemöldökkel néhány évvel fiatalabbnak tűnhet az arca. A szemöldökceruza színe ne legyen sötétebb, mint a hajszín.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

brigty

2016. április 18.

Nagyon szeretem vele kihúzni a szemöldököm. Könnyű, és gyors a használata. Öröm vele dolgozni. :) És nem utolsó sorban tartós is!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 18.

pumpkin

2016. április 7.

Első és eddig egyetlen szemöldökceruzám és imádom. Tökéletesen fog, könnyű használni és sokáig elég. A vörös hajamhoz jó ez az árnyalat, de lehet, hogy sötétebb hajúaknak kicsit élénk lenne, ezért csak óvatosan. ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 7.

snezi

2016. március 26.

Nagyon szerettem, mert szép eredményt értem el vele és puha a hegye, de hullottak tőle a szálak, szóval búcsút kellett intenünk egymásnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 26.

pocok1992

2016. február 27.

sokáig használtam, de egy idő után becsomósodott a szemöldökömön.
a szemceruzájuk nekem jobban bejött.
az szuper, hogy nem kell hegyezni és egyébként sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 27.

sokáig használtam, de egy idő után becsomósodott a szemöldökömön.
a szemceruzájuk nekem jobban bejött.
az szuper, hogy nem kell hegyezni és egyébként sokáig elég.

KissQkta

Korcsoport: >54
2016. február 10.

Sokáig ezt használtam, nagyon szerettem. De kipróbáltam a szemöldökport, és azzal sokkal természetesebb hatást lehet elérni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. február 10.

Orsivagyok

2016. február 6.

Én úgy 1 hónap alatt használtam el, ami egyébként számomra nagyon meglepő volt, mert ezek a termékek nekem mindennapos használatnál is legalább fél évig meg vannak. Ár érték arányban így nekem kicsit nem éri meg. Eléggé kenődik, és ha többet viszek fel ilyen kicsi kis márványos fura darabkás lesz az eredmény. Szeretni szerettem, lehet vissza is térek, de a kevés árnyalat és a gyors fogyás miatt nekem ez csak 3 csillag, és jelenleg épp másmilyen terméket keresek helyette.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 6.

diana94

2016. január 19.

Nekem ez az első szemöldökceruzám és meg vagyok elégedve vele.Amit a legjobban szeretek benne, hogy természetes hatást kelt. Tök jó, hogy nem kell faragni, tartós és elég sokáig elég :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 19.

Piedra

2016. január 6.

Sokáig ilyet használtam. Színe tetszett, de könnyen elkenődött és a faragható ceruzákhoz képest hamarabb elfogyott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 6.

gyk1019

2015. december 4.

Ez volt az első szemöldökceruzám és azóta is évek óta használom, teljesen megvagyok vele elégedve! Szeretem benne, hogy "tekerős" a külső megjelenése, nem kell hegyezgetni és a használata is nagyon kényelmes, puha az állaga. Újabban sokszor hiánycikk az Avonnál, úgyhogy biztos mások is szeretik... :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 4.

AlexaNagy

2015. november 26.

Az egyetlen szemöldökceruza, amit használok már évek óta.
Nagyon tartós, egész nap jó szolgálatot teljesít. Állaga jó, könnyű vele dolgozni, szemöldököt formázni, korrigálni praktikus kialakításának köszönhetően.
5* :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 26.

Az egyetlen szemöldökceruza, amit használok már évek óta.
5* :)

Antioxidánsok: Tocopherol, Retinyl Palmitate, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Cyclomethicone
Vitaminok: Tocopherol, Retinyl Palmitate, Ascorbyl Palmitate

Különféle illékony szilikonfélék keveréke. Az egyik leggyakrabban használt szilikonfajta. A többi szilikonhoz hasonlóan bársonyos, selymes érzetet hagy a bőrön. A cyclomethicone ún. módosítatlan szilikon viszonylag nagy molekulamérettel, így a bőrbe nem szívódik fel, viszont segíti a bőr felső rétegébe juttatni a hatóanyagokat. Segíthet abban is, hogy a hidratáló krémek kevésbé legyenek zsírosak. Gyorsan elpárolog, emiatt nagyon kényelmes bőrérzetű szilikon. Ezen kívül könnyen kenhetővé teszi a formulákat és kellemes bőrpuhító tulajdonságokkal is rendelkezik.

A természetben is előforduló paraffin viasz (szénhidrogének keveréke). Emulzió stabilizáló, átlátszatlanná tevő és sűrűség szabályozó anyagként használt a kozmetikumokban. Főleg stiftes kiszerelésű termékekben (pl. ajakápolókban) használják, hogy az szép és szilárd legyen.

Ceresin 0 0

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Az Ascorbyl Palmitate a tiszta C-vitamin (Ascorbic Acid) és palmitinsavval lipofil észtere. Az össszetevő védi a termékekben levő olajok telítettlen zsírsavait, és egyéb más olaj-összetevőket is, ami azt jelenti, hogy a krémekben az olajak nem avasodnak meg, és nem lesz kellemetlen illatuk. Az Ascorbyl Palmitate stabilabb, mint a tiszta C-vitamin és nincs irritáló hatása. Az ascorbyl palmitate-ot általában 0,05-1% közötti koncentrációban használják Tocopherol-lal együtt; az összetevő stabilitása e szerint a tanulmány szerint tovább nő, ha 1-2%-os koncentrációban tartalmazza a termék, illetve W/O (víz az olajban) típusú emulziók esetében. Az INCI-Decoder szerint az összetevő a C-vitamin származékok közül a legrosszabb - bár viszonylag stabil, viszont kérdéses, hogy képes-e tiszta C-vitaminná alakulni a bőrön és ezáltal annak minden jótékony tulajdonságát prezentálni (bár a bőr kollagéntermelést valószínűleg serkenti), illetve annak ellenére, hogy az antioxidáns hatása jó, felmerült a gyanú, hogy UVB sugárzást követően elősegíti a lipid peroxidációt és a citotoxicitást is.