Avon

Ár:   699 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   0,25 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Sephira, az összetevőket feltöltötte: SlecckelMarine, Módosítva: 2022. március 25.

Kiszerelés:   0,25 g
Lelőhely:   tanácsadónők, online

Megfelelően formázott szemöldökkel néhány évvel fiatalabbnak tűnhet az arca. A szemöldökceruza színe ne legyen sötétebb, mint a hajszín.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

szabinka90

2015. november 26.

Teljesen véletlenül lett egy ilyenem, az egyik barátnőm ajándékozta nekem, mert neki nem volt jó a szín, de annyira megszerettem, hogy szerintem fogok rendelni magamnak, ha elfogy!
Szép ívet lehet vele készíteni, könnyű vele dolgozni, tartós (bár én fixálni szoktam a rimmel színezett szemöldökkeféjével) és nekem a színe is pont megfelelő. Hétköznapra tökéletes: természetes hatású, egységesebb szemöldököt lehet vele készíteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 26.

szabogabri

2015. november 21.

Tartós és könnyű a felvitel! Viszont nekem is hamar fogy és sokat kell belőle rendelni. Ezért lehetne legalább picivel olcsóbb :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 21.

benikavics25

2015. november 19.

Szépen lehet vele dolgozni, de nem passzol mindenkihez a szín árnyalat, sajnos nyáron sokszor el is maszatolódik, és nagyon hamar el is fogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 19.

Szucsandrea1

2015. november 8.

Jó pár éve használom, nálam abszolút kedvenc. Szépen kezelhető és tartós. Praktikus is, mert nem kell hegyezni és nekem 1 évig kitart 1 ceruza, igaz nem használom minden nap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 8.

Moonbride

2015. október 5.

Szerencsére nekem csak alkalmakra kell használnom (akkor is csak pici igazításra), így azért sokáig elég. A dark brown árnyalat van meg, rajtam egészen természetesen mutat, szépen lehet vele ívet formázni, és a helyén marad, ameddig kell. Az árát sokallom, ezért egy csillag mínusz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 5.

carriebradshaw

2015. szeptember 28.

Szerintem is baromi gyorsan elfogy, pedig nem is az egész szemöldökömre használom, csak a forma kialakításhoz, de kb rendelhetném havonta, és ahhoz még drága is. Na jó, azért legyen 4 csillag, mert könnyű vele dolgozni, tartósan a helyén marad és a színe is jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 28.

Kynee

2015. szeptember 20.

A többi véleményt olvasva lehet hogy csak én kaptam selejteset az Avontól (már nem lepne meg 2 beszáradt szempillaspirál és egy dohos szájfény után), de ez teljesen használhatatlan. Annyira kemény, előbb törik el mint hogy vonalat tudjak húzni vele - és ezt most szó szerint kell érteni. :/

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 20.

Bane

2015. szeptember 19.

Szerintem nem valami jó. Bár lehet, hogy csak a ceruzával van a bajom, mert palettával álomszép szemöldököt tudok készíteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 19.

Damayanti

2015. szeptember 19.

Nekem a Dark Brown árnyalat van. Illetve korábban próbáltam a Soft Black változatot is, de az a kukában végezte, annyira intenzív, túl sötét fekete színe volt, hogy nem tudtam vele megbarátkozni, ráadásul öregített is, huszonévesen igazán hülyén néztem ki vele, így utcára sosem használtam, végül persze otthonra sem... Ma már tudom, hogy én választottam meg a színt rosszul. Nem vettem figyelembe, hogy a hajam és a szemöldököm sötét barna, nem egészen fekete. Viszont muszáj szemöldök ceruzával finoman korrigálnom a kívánt formára igazított szemöldökömet is, mert amolyan családi örökségként, "gyárilag", vagyis genetikailag van egy kis lyuk, egy kis hézag benne a vége felé, amit ki kell tölteni ceruzával, hogy egységes legyen. Megrendeltem most a sötét barna árnyalatot és ez már nagyon jó, szépen beválik, ahol kell, ott kitölti a kis hézagot, harmonizál a szemöldököm eredeti színével és szép, természetes hatást lehet vele elérni, nincs mesterséges kihúzott szemöldök hatás, viszont rendezettebb, természetesen szép a végeredmény :) A ceruza állaga is jó szerintem, nem túl lágy, nem túl kemény, könnyű vele dolgozni, nem kenődik és praktikus a csavarós adagolása, sokkal jobb, mintha ténylegesen egy ceruza lenne, amit állandóan hegyezgetni kéne...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 19.

magdus.kis

2015. augusztus 30.

Én is a dark brown árnyalatot rendeltem, de el is ajándékoztam. Nem tudok megbarátkozni a színével. Nekem is elüt a szemöldököm színétől. Talán lehetne picit szélesebb a színválaszték...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 30.

Antioxidánsok: Tocopherol, Retinyl Palmitate, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Cyclomethicone
Vitaminok: Tocopherol, Retinyl Palmitate, Ascorbyl Palmitate

Különféle illékony szilikonfélék keveréke. Az egyik leggyakrabban használt szilikonfajta. A többi szilikonhoz hasonlóan bársonyos, selymes érzetet hagy a bőrön. A cyclomethicone ún. módosítatlan szilikon viszonylag nagy molekulamérettel, így a bőrbe nem szívódik fel, viszont segíti a bőr felső rétegébe juttatni a hatóanyagokat. Segíthet abban is, hogy a hidratáló krémek kevésbé legyenek zsírosak. Gyorsan elpárolog, emiatt nagyon kényelmes bőrérzetű szilikon. Ezen kívül könnyen kenhetővé teszi a formulákat és kellemes bőrpuhító tulajdonságokkal is rendelkezik.

A természetben is előforduló paraffin viasz (szénhidrogének keveréke). Emulzió stabilizáló, átlátszatlanná tevő és sűrűség szabályozó anyagként használt a kozmetikumokban. Főleg stiftes kiszerelésű termékekben (pl. ajakápolókban) használják, hogy az szép és szilárd legyen.

Ceresin 0 0

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Az Ascorbyl Palmitate a tiszta C-vitamin (Ascorbic Acid) és palmitinsavval lipofil észtere. Az össszetevő védi a termékekben levő olajok telítettlen zsírsavait, és egyéb más olaj-összetevőket is, ami azt jelenti, hogy a krémekben az olajak nem avasodnak meg, és nem lesz kellemetlen illatuk. Az Ascorbyl Palmitate stabilabb, mint a tiszta C-vitamin és nincs irritáló hatása. Az ascorbyl palmitate-ot általában 0,05-1% közötti koncentrációban használják Tocopherol-lal együtt; az összetevő stabilitása e szerint a tanulmány szerint tovább nő, ha 1-2%-os koncentrációban tartalmazza a termék, illetve W/O (víz az olajban) típusú emulziók esetében. Az INCI-Decoder szerint az összetevő a C-vitamin származékok közül a legrosszabb - bár viszonylag stabil, viszont kérdéses, hogy képes-e tiszta C-vitaminná alakulni a bőrön és ezáltal annak minden jótékony tulajdonságát prezentálni (bár a bőr kollagéntermelést valószínűleg serkenti), illetve annak ellenére, hogy az antioxidáns hatása jó, felmerült a gyanú, hogy UVB sugárzást követően elősegíti a lipid peroxidációt és a citotoxicitást is.