Avon

Ár:   699 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   0,25 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Sephira, az összetevőket feltöltötte: SlecckelMarine, Módosítva: 2022. március 25.

Kiszerelés:   0,25 g
Lelőhely:   tanácsadónők, online

Megfelelően formázott szemöldökkel néhány évvel fiatalabbnak tűnhet az arca. A szemöldökceruza színe ne legyen sötétebb, mint a hajszín.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

JudithBeauty

2015. augusztus 13.

Magamnak a Soft Black árnyalatot rendeltem meg (ez a fekete), anyukámnak pedig a Dark Brown-t (ez a barna). Szépen kihangsúlyozza a szemöldököt, nem kenődik el, precíz vonalat húz, és tartós is.
Többször előfordult már, hogy a szemöldök kiszedése félresikerült, vagy túl rövid lett az íve. Ezzel a ceruzával tudom korrigálni a hibát, és észre sem lehet venni, hogy nem az eredeti szemöldököm. Anyukám esetén a színezésen volt a hangsúly, mivel alig van szemöldöke, és az is ősz. Megpróbálta befesteni, de az nem sikerült, így egyenlőre marad ez a ceruza. Sajnos hamar elfogy, ezért ha akciós, kettőt is rendelek belőle. Nagyon jó ötlet, hogy ki- és visszacsavarható, nem kell faragni. Nem törik le a ceruza. Akkor hát, szemöldökre fel!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 13.

rekra

2015. augusztus 11.

Szépen lehet dolgozni vele, de szerintem gyorsan fogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 11.

Szépen lehet dolgozni vele, de szerintem gyorsan fogy.

szabina132

2015. május 2.

Szuper a szín, a tartósság, csak kicsi, és az ára néha irreáliasan magas, no de akkor veszem mikor jó árban van mindig :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 2.

Lettike77

2015. március 26.

A színe megfelelő,könnyen lehet vele dolgozni,és nem kenődik,maszatolódik el.Egyetlen hibája,hogy nagyon hamar elfogyott. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 26.

Recsu

2015. március 25.

Szamomra a szine es az allaga is tokeletes,ugy ahogy van :3 5csillaag

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 25.

Szamomra a szine es az allaga is tokeletes,ugy ahogy van :3 5csillaag

Noncsikaaa

2015. március 25.

A sötétbarnát rendeltem meg, mert anno a fekete nagyon sötét volt, még annak ellenére is, hogy sötét a szemöldököm! A termék azóta is nagyon jól teljesít, nem mozdul el, tartós, szépen és könnyen lehet vele dolgozni! Egyetlen hibája, hogy az elvileg Dark Brown szín nem annyira sötét, mint kellene, és enyhe vöröses beütése van. Ez leginkább azoknak lehet idegesítő, akiknek alig van szemöldökük és szinte újat kell rajzoljanak maguknak. Nekem nem okoz ilyen nagy problémát, mert sosem húzom túl a vonalakat, hanem csak igyekszem kiemelni az egészet. Szálazós módszerrel szoktam kifesteni a szemöldököm, így valóban természetes hatású és szép lesz! Csakis a színe miatt vonok le 1*-ot, kicsit sötétebbet vártam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 25.

tothdetty22

2015. március 10.

Ezzel a ceruzával egyetlen egy bajom van. A színe. Sajnos a Dark Brown színnek van egy vöröses árnyalata, ami eléggé elüt a szemöldököm színétől :( Egész nap a helyén marad, szépen lehet vele dolgozni. A színe miatt mínusz egy pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 10.

lorik.laura

2015. március 8.

Ez volt az első szemöldökceruzám, még anno Anyutól kaptam, de nagyon nagyon szerettem, az egyetlen negatívuma, hogy gyorsan fogy. Gyönyörű szemöldököt lehet vele kreálni és egész tartós, rajtam mindig a helyén maradt. Rendeltem is belőle, hátha nem változtattak rajta semmit, s ugyan olyan jó még mindig. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 8.

fdorottya

2015. március 4.

Borzalmas! A színe teljesen más ( még a világos is, szerintem természetellenes) mint a szemöldököm, ezért hát virít, hogy oda kentem valamit. Az állaga viszont pont jó lenne, ha nem kenődne el... Számomra használhatatlan!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 4.

Black Fairy

2015. február 20.

Ez a termék zseniális! Nekem a fekete van meg, nagyon intenzív, nagyon pontos, szépen satírozható (bár vékony szemöldököm van, szóval nekem egy laza húzás elég, hogy csodás, intenzív feketévé tegyem - a végeknél sajnos nem elég precíz, de ki lehet ügyeskedni), az állaga elég fura...Olyan tömény, vagy nem tudom, nagyon látszik, hogy ki van festve a szemöldököm, nem olyan szürkés fekete, mint az előző ceruzám volt...A tartóssága fantasztikus, egész nap fent van, dörzsölésre kopik picit, de az ív és a szín is ugyanúgy megmarad, csak picit elmaszatolódik és rákenődik az ujjra is (direkt megdörzsöltem itthon úgy 6 órával a felkenése után...)...
Összességében: olcsó, jó, öt csillag! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 20.

Összességében: olcsó, jó, öt csillag! :)

Antioxidánsok: Tocopherol, Retinyl Palmitate, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Cyclomethicone
Vitaminok: Tocopherol, Retinyl Palmitate, Ascorbyl Palmitate

Különféle illékony szilikonfélék keveréke. Az egyik leggyakrabban használt szilikonfajta. A többi szilikonhoz hasonlóan bársonyos, selymes érzetet hagy a bőrön. A cyclomethicone ún. módosítatlan szilikon viszonylag nagy molekulamérettel, így a bőrbe nem szívódik fel, viszont segíti a bőr felső rétegébe juttatni a hatóanyagokat. Segíthet abban is, hogy a hidratáló krémek kevésbé legyenek zsírosak. Gyorsan elpárolog, emiatt nagyon kényelmes bőrérzetű szilikon. Ezen kívül könnyen kenhetővé teszi a formulákat és kellemes bőrpuhító tulajdonságokkal is rendelkezik.

A természetben is előforduló paraffin viasz (szénhidrogének keveréke). Emulzió stabilizáló, átlátszatlanná tevő és sűrűség szabályozó anyagként használt a kozmetikumokban. Főleg stiftes kiszerelésű termékekben (pl. ajakápolókban) használják, hogy az szép és szilárd legyen.

Ceresin 0 0

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Az Ascorbyl Palmitate a tiszta C-vitamin (Ascorbic Acid) és palmitinsavval lipofil észtere. Az össszetevő védi a termékekben levő olajok telítettlen zsírsavait, és egyéb más olaj-összetevőket is, ami azt jelenti, hogy a krémekben az olajak nem avasodnak meg, és nem lesz kellemetlen illatuk. Az Ascorbyl Palmitate stabilabb, mint a tiszta C-vitamin és nincs irritáló hatása. Az ascorbyl palmitate-ot általában 0,05-1% közötti koncentrációban használják Tocopherol-lal együtt; az összetevő stabilitása e szerint a tanulmány szerint tovább nő, ha 1-2%-os koncentrációban tartalmazza a termék, illetve W/O (víz az olajban) típusú emulziók esetében. Az INCI-Decoder szerint az összetevő a C-vitamin származékok közül a legrosszabb - bár viszonylag stabil, viszont kérdéses, hogy képes-e tiszta C-vitaminná alakulni a bőrön és ezáltal annak minden jótékony tulajdonságát prezentálni (bár a bőr kollagéntermelést valószínűleg serkenti), illetve annak ellenére, hogy az antioxidáns hatása jó, felmerült a gyanú, hogy UVB sugárzást követően elősegíti a lipid peroxidációt és a citotoxicitást is.