Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lábápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: phoenix, Módosítva: 2017. február 10.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Lábápolók

Kényeztesd a lábaid melegítő hatású gyömbérrel és fehér teával!

Simítsd lábfejedre és lábszáradra, hagyd hogy teljesen megszáradjon, majd öblítsd le!

Helia-D Classic Hidratáló Éjszakai Krém (Régi)

Helia-D Classic Hidratáló Éjszakai Krém (Régi)

szilvi07

2013. december 27.

Vettem egyet, mondom 500 Ft-ért kipróbálom. Olyan mintha hűsítene, amikor felkentem a talpamra. Az állaga olyan, mintha kis radírozószemcsék lennének benne, gondolom az agyag miatt. Az illata kicsit szúrós, de kellemes. Pár perc alatt megszárad, és akkor már le is lehet mosni. Kicsit puhábbnak éreztem tőle a bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 27.