Avon

Ár:   4000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ennie86, Módosítva: 2020. február 18.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Megjelenési év: 2020

Fejjegyek: bergamott, barackvirág, bourbon paprika

Szívjegyek: vasvirág, rózsa, írisz

Alapjegyek: pacsuli, vetiver, benzoin

2500 Ft: ÚJ Avon Herstory EDP
Ár: 2500 Ft + postaköltség , Eladó: csicsy22
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: --, fizetés: banki átutalás után postán maradóként tudom küldeni
Ár: 600+posta , Eladó: BTimi81
Állapot: 1-2x próbált miniparfüm (10/9,5), Helyszín: Alsónémedi, fizetés: átutalás után postán maradó levélben

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

angela88

2021. augusztus 25.

Kicsit fűszeresen édes parfüm, nem szúrós egyáltalán. Én szeretem az ilyeneket - bár a másik kedvenc édes illatom a Tomorrow jobban tetszik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 25.

CandyShimmer

2021. május 18.

Csak mintám volt belőle, számomra borzasztó. Viszont elég tartós 😊

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 18.

Csak mintám volt belőle, számomra borzasztó. Viszont elég tartós 😊

Emma23

2021. március 3.

Nagyon szeretem az Avon parfümöket. Kicsit erősebb az illata mint amiket szoktam használni se meglepően jó és kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 3.

vikimaja

2020. december 26.

Nálam fixen ő lett a kedvenc parfüm, hihetetlenül tartós és kellemes édes illata van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 26.

Fiszuli

2020. december 12.

Kipróbálásra vettem egy 10 ml-es kiszerelést jópár hónapja, de szaglászás nélkül félre is tettem, mert valahogy az volt az érzésem, hogy ez egy tavaszi illat lesz. Aztán csak addig kerülgettem a polcon, míg nem fújtam egyet a levegőbe és úgy döntöttem, hogy ez nekem “elég tömény ahhoz”, hogy ebben a hideg időben próbáljam ki - és ezt a kifejezést nem feltétlenül jó értelemben mondom. Semmi mást nem éreztem a levegőbe kifújva, csak az íriszt és a pacsulit. Annyira nem volt borzasztó, így magamra is fújtam belőle. Ugyanaz az illat, semmivel sem volt több, nem akart más jegy előbújni. Sokáig ez az illat lengett körül, nem is nagyon tetszett, vártam a leszáradást, nos az meg tömény alkohol szag volt. Csodás. Nagyjából egy óra alatt elillant, addig igyekeztem kerülni az embereket. 4-5 óra elteltével már semmit nem éreztem az illatból - hála az égnek -, de a ruhában még mindig benne van. Se így, se úgy nem tetszik, egy cseppet sem szép illat, az alkohol szagú leszáradás meg nonszensz. Sok AVON-os parfüm birtokosa voltam már, kedvenceim is vannak belőle a mai napig is, de ilyet sose tapasztaltam még. Talán lefújkálom a kabátomra, hogy a tipikus téli “utca szagot” elnyomja. Másra nem lesz jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 12.

lacrymosa88

2020. október 25.

Csak a tartósságára kap 1 csillagot, mert nehezen szabadultam meg tőle. Öreges, tömény, szúrós illat. Próbáltam várni vele, hátha valami jó is kisül belőle, de a nagymamásból átment nagypapás illatba, úgyhogy szaladtam is lemosni.
Anyukámnak lett lepasszolva, neki viszont nagyon bejön.:-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 25.

Anyukámnak lett lepasszolva, neki viszont nagyon bejön.:-)

Bellana

2020. szeptember 29.

Az újságon dörzsi után nagyon szuper volt, azért rendeltem meg, de sajnos magamon nagyon nem tetszett, nagyon erős illat, inkább idősebbeknek lehet ideális.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 29.

aalexaa

2020. szeptember 22.

Fura, hogy senki nem írta, de szerintem az eleje egy az egyben Valentino Donna (a bergamott, rózsa, írisz és pacsuli is egyező jegyek), aminek nagyon örülök, mert az az egyik kedvenc parfümöm. Leszáradáskor is hasonlít, de annál kicsit édeskésebb, engem karamellára emlékeztet. A szillázsa rendben van, a tartóssága is okés, jó pár órán át érezhető (rajtam a Donna sem túl tartós, 5-6 óra után már nem érződik bőrön). Miniparfümöm van, azt biztosan elhasználom, de még az is lehet, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 22.

Rita0126

2020. szeptember 10.

UPDATE: Végül megrendeltem szettben anyukámnak. Rajta eszméletlen szuper. A miniparfümöt (10 ml) megtartottam magamnak. Annyira különleges még mindig. Szívesen nyúlok utána. Nagyon kevés kell belőle és finom nőies illattá tisztul rajtam.

Nem tudok vele mire jutni. Érdekes. Elsőre nem tetszett de valami van benne ami nem hagy nyugodni és a mintáját folyamatosan próbálgatom és azt kell mondjam hogy egyre inkább tetszik. Elsőre karcos aztán rajtam letisztul és nagyon kifinomult de mégis édes kellemes tavaszias lesz. Nagyon erősen gondolkodom rajta hogy teszek vele egy próbát. Főleg hogy a minta is nagyon tartósnak bizonyult.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 10.

tishargitay

2020. augusztus 31.

Eléggé markáns illatvilággal rendelkezik. A fűszeres jellege a legdominánsabb mind közül, ezért is jobb kevesebbet fújni belőle mert mire az illat a bőrön "lecsillapodik" addigra éri el a kellemes varázslatos illatát

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 31.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance