Avon

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Lábápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, Módosítva: 2020. december 21.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Lábápolók

Zoknialakú hidratáló maszk shea vajjal és E-vitaminnal. Hidratálja, enyhíti és nyugtatja az extra száraz bőrt, puha bőrérzetet hagy maga után.

zdoreebaba

2021. január 4.

Tegnapi pedikűrözéshez kaptam elő a szekrény mélyéről. Egy kis extra kényeztetésre vágytam és ezt nagyon jól megadta. A zokni felhúzásához most végre volt egy tapasz, de nem jól használtam, mert mindig kinyílt. Még mindig kérdéses, hogyan kell szakszerűen felhelyezni, de majdcsak rájövök egyszer. A benne lévő anyag teljesen az Avonos ananászos lábkrémjéhez hasonlít illatában. 15 percig hagytam rajta az előírásnak megfelelően. Szuperul leszedi az elhalt bőrt a lábról és nem csak hidratál, de frissíti is a bőrt. Alap áron nem vettem volna meg, de leárazva megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 4.