Avon

Ár:   5000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: melindadd, Módosítva: 2020. július 14.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Illatcsalád: virágos - citrusos - fás

Illatjegyek: mandarin, napraforgó akkord, pézsma

2500 Ft ÚJ Avon Incandessence Enjoy EDP
Ár: 2500 Ft + postaköltség , Eladó: csicsy22
Állapot: bontatlan, fóliás, Helyszín: --, fizetés: banki átutalás után postázva
Avon 3x10 ml parfüm
Ár: 1500 Ft (+ pk) , Eladó: clara12
Állapot: kipróbált, Helyszín: Debrecen, fizetés: személyes átvétel / előre utalás + foxpost, MP

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Fiszuli

2021. augusztus 10.

Szerencsére belőle is csak egy 10 ml-es üvegcsével rendeltem, kipróbálásra. Az eredeti illathoz nekem egyáltalán nem hasonlít, az végtelenül jellegtelen volt, mindenféle egyediség nélkül, ráadásul egy meghatározhatatlan nosztalgia érzés is párosult hozzá legalább 20 évvel ezelőttről, kicsilány koromból, a tartóssága viszont tűrhető volt, legalábbis ehhez képest mindenképp. Az mostani nyári évszak is passzolna ehhez az illathoz, ha érződne belőle valami. De nem érződik. Úgy nagyjából semmi. El sem akartam hinni. Partira voltunk hivatalosak hétvégén, ráadásul a puccosabbik fajtára és úgy gondoltam, hogy mivel ez egy nagyon jó illat és nagyon illik hozzám, meg az évszakhoz, sőt, magához az alkalomhoz is, így itt az ideje, hogy élesben is tesztelve legyen. Már mikor felöltöztem, felfújtam magamra és így vonultam el sminkelni, mire végeztem (nálam ez 10 perc), semmit nem éreztem az illatból. Míg megcsináltam a hajam (szintén 10 perc), fújtam magamra megint egy adagot, mire végeztem, megint eltűnt az illat. Se magamon, se sehol nem éreztem. Kiáltottam is az embernek, hogy szitu van, jöjjön és hozza az orrát is. Betoppanva a fürdőbe megállítottam, hogy érez-e valamit a helyiségben, közölte, hogy semmit. Kértem, hogy szagoljon körbe. Jó ember, szent ember, szeret is, így hát megtette. Semmi. Rám tapasztva az orrát közölte, hogy jó az új öblítőnk, de az ő ruháját miért nem ezzel mostam...?!?! ... Mondom oké, köszi, ennyi vélemény elég is volt. Bevágtam a 10 ml-es üvegcsét a táskámba és elindultunk. Úgy fújkáltam magamra egész este, mint egy félőrült, 1-2 percig éreztem, imádtam, akartam és eltűnt. Még egy hatalmas AVON-os csalódás. Az utóbbi próba 4-5 üvegcse a 10 ml-es kiszerelésből mind csalódás volt...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 10.

radioaktiva

2021. május 6.

Az első Incandessence azon kevés illatok közé tartozik, amit többször is megvásároltam, most is van itthon belőle. a Lotus is nagyon tetszik. Ezt ma fújtam a csuklómra. És nekem ez egy nagy NEM. Nekem ez naptej- illat, amivel nincs baj, csak én nem szeretném viselni. Nem érzem benne az anyaillat vidámságát és életigenlését- Nekem ez olyan "vaskos, sűrű" illat, nyáron biztosan fulladoznék tőle, télre meg nem tudom elképzelni. És baromi tartós sajnos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. május 6.

specyal

2021. május 5.

Nagyon kellemes illat. Egész nap érzem magamon. Meg vagyok elégedve vele. Nyári illat,nekem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 5.

Moszatka

2021. április 10.

10 ml-es verziót vettem belőle kipróbálni, nekem nagyon tetszik, kellemes citrusos, friss, nyárias illat. Rajtam (bőrön) tartós is, tartósabb, mint más parfümök ettől a márkától, amiket eddig próbáltam. Nyárra biztosan megveszem a nagy kiszerelést is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 10.

vanillacaramella.sweet

2021. március 16.

Kis mintàt próbàltam, de nagyon nem. Tényleg erősen fás, citrusos illat, szúrós, erős. A leírása max a színére érthető, de az illatnak semmi köze sem kecsességhez, sem bájos napsugarakhoz, valódi boldogsàghoz, öleléshez, lágysághoz!
Erős, tolakodó, szúrós, erősen fàs, virágos illat. Az anyaillatot régen szerettem, ez nagyon nagyon nem. Csak az üveg és színe kapja az 1*-ot, a szövegezése meg más illathoz jobb lett volna. Lentebb idéztem 2-félét is..

("Életöröm egy illatba rejtve, használd az Avon Incandessence Enjoy parfüm-jét. Minden nap egy új lehetőség a vidámságra. Kecses és finom illat, mely természetes szépséget és felhőtlen boldogságot sugároz magából. Kellemesen lágy illatjegyei úgy melegítik fel lelked, akár egy barátságos ölelés, mely azonnal jókedvre derít.

Kecses illat,mely citrusos fejillatával és a szívillatban kiteljesedő napsugarak bájával fedi fel a valódi boldogság kvintesszenciájàt.")

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 16.

EugeniaBlue

2020. szeptember 18.

Nagyon megtetszett a katalógusban, így megrendeltem a 10ml-es kiszerelést. Maga az illat nagyon kellemes, citrusos, viszont a tartóssága szinte nulla. Három óra múlva még a ruhán is épphogy csak enyhén lehet érezni (azt is szinte már keresni kell), nemhogy a bőrön.... Kár érte. Az illatért kapja a két csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 18.

PSM

2020. augusztus 4.

Az én bőrömmel teljesen inkompatibilis. Rettenetes volt az a pár nap, amíg megpróbáltam megszeretni... Nyomasztó érzéseim lettek tőle. 'Szárazvirág' szagom volt, ezeréves krémszaggal megbolondítva. :( Megszabadultam tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 4.

Rita0126

2020. július 27.

Nagyon szeretem! Olyan kis könnyed nyárias illat. Tartós is, és nekem nem tűnik annak a tucat Avon illatnak. Most nyáron szinte csak ezt használom 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 27.

Alexa0893

2020. július 25.

Igazán friss, citrusos, könnyed nyári illat, első fújásra szerelem! Meglepően tartós, 2 fújással egész nap illatozik a bőrömön illetve ruhán is. Ár-érték arányban szerintem nagyon szuper. Nagy kedvenc lett nyárra 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 25.