Avon

Ár:   769 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gabyca34, Módosítva: 2017. január 12.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Dezodorok

Golyós dezodor az Avon Incandessence illatával. Az Avon Incandessence izzadásgátló golyós dezodorával egyszerre lehetsz illatos és friss. Éteri és ragyogó illat, mely a napszakok változásával együtt érik be és Veled együtt bontakozik ki. Orchideából, tulipánból és bazsarózsából álló csokor a karibi fák finom aromájával.

ReiShiltenphie

2020. június 20.

Ha én ezért pénz adtam volna ki nagyon utálnám magam. (ajándékba kaptam) Ez a valaha volt legszörnyűbb izzadásgátló. Az illata pocsék, főleg miután leizzadok, és én bizony leizzadok nyáron a melegben akkor is ha nem mozgok. Pedig azt a célt kéne szolgálnia, hogy ne haljon meg senki az izzadságom szagától, erre még rá is tesz egy lapáttal. Az meg csak ráadás, hogy szinte meg se szárad miután felkentem magamra, aztán így felvenni egy felsőt magamra nem kellemes, meg még a ruhán is látszik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 20.

Linuxo

2016. március 31.

Nevetnem kell, hogy izzadásgátlónak merik csúfolni ezt a terméküket az Avonnál.
Nézzük mik voltak a problémáim vele, mert csak probléma volt vele, öröm semmi:
- Lassan száradt, összekente minden ruhámat.
- Nem volt izzadásgátló hatása, nem dezodorált.
- Borzalmas illata van, amolyan nagymamás.
- Semmi hatása nem volt, csak annyi, hogy kiadtam érte a pénzem, és jól felidegesítettem rajta magam,minden áldott nap, mikor használtam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 31.

Nevetnem kell, hogy izzadásgátlónak merik csúfolni ezt a terméküket az Avonnál.
Nézzük mik voltak a problémáim vele, mert csak probléma volt vele, öröm semmi:
- Lassan száradt, összekente minden ruhámat.
- Nem volt izzadásgátló hatása, nem dezodorált.
- Borzalmas illata van, amolyan nagymamás.

cicaslany91

2015. június 10.

Az illatának sajnos semmi köze a parfümhöz :( Ráadásul nem is elég hatásos..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 10.

Az illatának sajnos semmi köze a parfümhöz :( Ráadásul nem is elég hatásos..

amarillu

2015. június 10.

Az illata enyhén szólva borzalmas, egyébként ragad, és nem is véd az izzadtság ellen.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. június 10.

Kishoshi

2014. április 2.

Parfümje nagyon jó,de ez vmi borzasztó.Nagyon ragad,és az illata is kissé más,mint kéne.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 2.

Linda0222

2013. december 27.

Ráadásul fehér foltot is hagy maga után:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 27.

Ráadásul fehér foltot is hagy maga után:(

kalmaniki

2013. szeptember 4.

Mivel a parfümöt nagyon szeretem, így bátran megrendeltem a golyós deo-t is, az illatát egész nap érzem magamon, nem hagy foltot a ruhán, a hatásával is elégedett vagyok, viszont valóban szörnyen lassan szárad.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 4.

Tinus

2013. szeptember 3.

egyszerűen nem tudom miért nem tud az Avon a Far Away golyós dezodor kivételével olyan izzadásgátlót forgalmazni, ami a felkenés után hamarosan megszárad. Ez mostani eset volt. Ma gondoltam felkenem magamra suliba. Reggel 6.30-kor felkentem. Vártam 10 percet arra, hogy száradjon. Semmi sem történt. Gondoltam majd a buszon kb fél óra alatt megszárad. Első óra után néztem és semmi változás, csak valami fehéres nyálkás izé van rajtam. A pulcsimat és a pólómat viszont szépen összekente. Nemhogy annak nem ajánlom, aki alapjában izzadós, de még annak sem, aki nem az. Egyetlen egy pozitívuma van, nincsenek kellemetlen szagok, és az illatát egészen addig éreztem még haza nem értem. Csakis ezért kapja a 3 pontot!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 3.

foxgirl

2013. augusztus 5.

A parfümmel egy csomagban kaptam ajándékba. Az illata jó, de a ruháimon sajnos foltot hagyott, felkenés után 15 perccel sem szívódott fel valamiért. Az izzadást sem mérsékelte, így kukában landolt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 5.

Ophelia

2013. május 9.

Az illata nem életem kedvence, de gondoltam, kipróbálom, anyám kapta egyszer, neki nem kellett. Teljesen ledöbbentem, hatalmas izzadságfoltokra számítottam délidőben, így még a dzsekimet sem mertem levenni, szóval duplán rámolvadt az is, de amikor megnéztem a tükörben, egyszerűen semmi nem volt ott. Szóval az izzadásgátló hatásával abszolút elégedett vagyok, viszont a szagokat nem mérsékeli eléggé... akkor inkább lenne fordítva.. Régóta alumentes dezodorra hajtok, de ez megint nem jött össze. Kissé lassan szárad, és foltot is hagy maga után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 9.

Emolliensek: PPG-15 Stearyl Ether, Isopropyl Palmitate
Emulgeálószerek: Steareth-2, Steareth-20
Tisztítószerek: Steareth-2, Steareth-20
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Isopropyl Palmitate, Butylphenyl Methylpropional, Lyral, Hexyl Cinnamal, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Hydroxycitronellal, Limonene, Geraniol, Linalool

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Steareth-20 ti I eu 2 1