Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: csillag1219, Módosítva: 2015. augusztus 26.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Fejillat: bergamott, narancsvirág, friss zöld illatok.
Szívillat: tubarózsa, jázmin, bazsarózsa.
Alapillat: cédrusfa, vanília, pacsuli.

Ritka! Avon Incandessence Lumiére parfüm eladó
Ár: 5500 Ft , Eladó: nygigi
Állapot: leírásban, Helyszín: Átvétel: Budapest (Köki, Shopmark), fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, futár vagy posta. Utánvéttel nem küldök semmit! Csere leginkább személyesen lehetséges.

Ella

2016. június 10.

Nehéz szavakba önteni. Sosem szerettem a narancsvirágos parfümöket, de ezt nagyon eltalálták Avonék. Talán a vanília és a tubarózsa a titka? Bár utóbbit sem szeretem, de nagyon kellemesen elegyednek. :-) 30-as nők illata, de egyébként nagyon fincsi, krémes, lágy, tartós, kifinomult és magabiztos. Kicsit olyan éteri, nyugodt. Sajnálom, hogy nem vettem belőle többet. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 10.

Flora22

2015. július 24.

Finom illata van, sajnos nem túl tartós ez nálam egy komoly probléma, a másik gondom az volt vele hogy a nyakamon kiütés keletkezett pont két oldalt ahol mindig befújtam magam, na most, ilyen ekcémás jellegű foltot képzeljetek el, ami persze viszketett, úgy vettem észre, hogy attól van hogy mikor abbahagytam nem volt semmi ilyen tünet, és múlni kezdett, meg mikor bekentem hintőporral akkor pedig teljesen elmúlt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 24.

xxEDITxx

2015. június 5.

Amikor abban az időszakomban voltam, h kerestem a számomra tökéletes illatot, ezt is kipróbáltam. Erős illata van amikor felfújom, utána közepesen tartós. Először nagyon tetszett, de magamra fújva nem az igazi, túl édeskés, és nem is tudom, h fogalmazzam túl vibráló..talán ez adja vissza a legjobban. Amilyen tartósságot várok egy parfümtől, azt nekem nem adja. Már nem használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 5.

senethiel

2014. szeptember 15.

A kendvenc parfümöm, az illata nagyon erős és tartós, van, hogy még másnap is érzem magamom. Imádom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 15.

Démonka91

2014. február 19.

Egyik kedvenc illatom, nagyon tartós is. Feltűnést kerülő embereknek nem ajánlanám az erős illata miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 19.

csilluu95

2014. február 3.

Nem szeretem az illatát, nagyon erős, és csak úgy egyszerűen nem tetszik. Nem szép dolog, de néha csak úgy fújok egyet belőle a szobámban (szellőztetés közben), hogy fogyjon. A tartóssága egyébként jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 3.

pinkil

2014. január 22.

Az eredeti jobb, nem veszem meg.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 22.

Az eredeti jobb, nem veszem meg.

Daniella11

2013. november 25.

Nekem az illata nagyon tetszett, viszont meglepődve tapasztaltam, hogy az én bőrömön egyáltalán nem tartós, pár óra alatt teljesen elpárolog, csak az alapillat enyhe emléke marad. Igaz, nekem általában a friss, citrusos illatokat tartja meg a bőröm.
Ami viszont zavart benne: nagyon erős, nehéz, édes, amíg érződik, annyira, hogy már-már tolakodó. Szóval nálam csak közepesre értékelhető.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 25.

Wildcat75

2013. november 8.

Ajándékba kaptam, kezdetben nagyon tetszett...
Aztán alábbhagyott a lelkesedésem, már nagyon régen használtam...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. november 8.

Ajándékba kaptam, kezdetben nagyon tetszett...
Aztán alábbhagyott a lelkesedésem, már nagyon régen használtam...

MiuMiu

2013. szeptember 12.

Mindig is felső kategóriás illatokat használtam, tartósságuk, karakteres illatuk miatt. Ez a parfüm a második olyan, amely nem abból a sorból való, mégis nagyon szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 12.