Avon

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Avon tanácsadók   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2017. december 12.

Lelőhely:   Avon tanácsadók
Kategória:   Sminkek szájra

Egy szín, mely ugyanolyan remekül mutat, mint amilyen jó érzés viselni

• Hidratáló gél
    A könnyű állagú hidratáló gél bársonyosan simává varázsolja ajkaidat anélkül, hogy nehéz, viaszos érzetet hagyna
  • Hamisítatlan, tiszta szín
    A gél formulával bővített összetevőknek köszönhetően a rúzs hihetetlenül ragyogóvá és telté varázsolja ajkaidat

20 árnyalatban kapható

Teszt: Avon Indulgence ajakrúzs

Avon Indulgence Ajakrúzs/rúzs - Hibiscus
Ár: 800 Ft , Eladó: minaya
Állapot: Új, bontatlan termék, sosem használt (eredeti dobozában), Helyszín: Budapest (VII., VIII., IX., XI.), Szekszárd, Bonyhád vagy Bicske, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés készpénzben a helyszínen, de a postázás/Foxpost és egyéb csomagautomata is megoldható előre utalás esetén.
dudocska

2018. január 7.

Honey flower árnyalat van meg nekem, viszont az íze miatt kénytelen vagyok 2 csillagot levonni, ugyanis nagyon-nagyon rossz!! :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 7.

mrsnarrow

2017. november 7.

Nagyon szép színei vannak csak nem túl tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 7.

Nagyon szép színei vannak csak nem túl tartós.

Diaaa

2017. október 11.

Sprig lilac árnyalat van meg, nem szárít, nagyon szép a szín, de könnyen elkenődik és nem elég tartós. Az illatát imádom. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 11.

Katsura

2017. április 24.

Háát nem ragadtatott el. Chocolate Rose árnyalatban rendeltem, átlátszott a szám színe és a szín sem volt olyan mint a katalógusban. Keserű, kellemetlen íz fogadott felkenés után és kenődött is rendesen. Az illata rendben volt és jól hidratált. 2 csillagot adok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 24.

balalajka

2017. február 14.

Két vilagosabb árrnyalatot is használok, mindkettő színe gyönyörű. Mivel nem karakteres színek, alig ütnek el a számtól és így nem sok gondom van a krémesebb és csúszósabb formulával, viszont pirosban vagy bordóban nem merném használni. Ami engem visszatart tőlük az az ízük: felkenés után pár perccel keserű íz nyomakodik a számba, nagyon kellemetlen és ennyit nem ér az egész rúzs. A színek és az ápoló, krémes hatás miatt három csillag, de biztos nem veszem újra, inkább keresek közel azonos színt más márkánál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 14.

Black Fairy

2017. február 4.

Egy piros van, de most nem jut eszembe, hogy mi az árnyalat neve...Nagyon krémes, mászkál, kellemetlen réteges érzetet hagy a számon (vagyis vastag réteget képez a számon egy húzással is, ami zavar, és "elnehezíti" az ajkaimat), az illata nem tetszik, a tartóssága csapnivaló (nem beszélve arról, hogy feltűnően kopik), a műanyag csomagolás gagyi, nem tudom, hogy csak az enyém csinálja-e ezt, de álltó helyében lepattan a kupak a termékről. De legalább nem szárít...

Általában kedvelem az avonos rúzsokat, viszont ez valami iszonyatos...és igazából az ezelőtti avonos rúzs próbálkozásom is csapnivaló volt, szóval nagyon remélem, hogy csak belenyúltam, nem pedig az új tendenciát láthatjuk...(Kicsit félek már a még itthon lévőktől, hiszen van még néhány, ami várja a bontást.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 4.

Banszky

2016. december 12.

Sajnos mást kaptam,mint amit a képen láttam/hittem. :( Maga a rúzs nagyon krémes,lágy és színben is szép ( csak nem rajtam). Viszont a tartósságáról nem tudok mit mondani,mert rögtön letöröltem ahogy megláttam,hogy nézek ki. Többször csalódtam már az Avon-os rúzsokban,mert teljesen más eredetiben a szín mint az újságban. Egyébként meg jó rúzsai vannak szerintem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 12.

henifekete

2016. július 21.

A Garden Rose és az In Bloom árnyalatok vannak meg. Mindkettő remekül kenhető, siklik azajkamon és ahogy én észrevettem nem szárít. Tartósnak nem mondanám. :/

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 21.

anettvagyok

2016. július 18.

Gyönyörű színek, tartósak, jó illatuk van és nagyon kényelmes őket viselni is

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 18.

Gyönyörű színek, tartósak, jó illatuk van és nagyon kényelmes őket viselni is

kinga53315

2016. június 29.

1000ftért vettem, nem valami szép a színe nem is tartós, és az illata valami borzalmas felkenem és rosszul leszek tőle

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 29.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Gyulladáscsökkentők: Nymphaea Alba (White Water Lily) Flower Extract
Hidratálók: Hexyldecanol, Propylene Glycol, PEG-200

A fehér tündérrózsa virágának kivonata. Gyulladáscsökkentő, nyugtató hatású összetevő.