Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szépítő eszközök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: csillag, Módosítva: 2016. augusztus 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Szépítő eszközök

A sarok bőrkeményedéseit csökkentő reszelő. Rendszeres használatával bársonyosan puhák lesznek a lábak. Méretei: 9,6 x 4,8 x 3,7 cm.

Gabria

2019. november 12.

Ilyenem van nekem is és egészen jónak bizonyult. Leszedi úgy nagyjából a bőrkeményedést, mondjuk egy pedikűrössel nyilván nem ér fel, az biztos. Nem csodaszer, nyilván nem lesz tökéletes a végeredmény, de nem olyan borzadály a bőrkeményedés az ember lábán utána. Jó a fogása is meg jó, hogy van egy kis pereme, így nem potyog mindenhova a lereszelt bőrdarabka. A másik oldala nem sok mindenre jó, azt valahogy kevésnek érzem. Mindenesetre 4 csillagot nálam megér.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 12.

Jucuus

2019. november 11.

Minden bőrkeményedéssel elbánt, könnyű használni, nálam abszolút bevált! ☺️

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 11.

Minden bőrkeményedéssel elbánt, könnyű használni, nálam abszolút bevált! ☺️

pipacs29

2017. december 16.

Nagyon szeretem!
Megfelelő erősségű (pihe-puha talpú emberkék ne használják).
Az én sarkam extra száraz és igazán hajlamos a bőrkeményedésre.
Szépen letakarította, erőlködés nélkül.
Nem tudom, miért írták néhányan, hogy szétesik ... én meglehetősen strapabíró reszelőt kaptam. Szerintem nagyon sokáig fogom tudni használni ezt az egy darabot!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 16.

Nagyon szeretem!
Megfelelő erősségű (pihe-puha talpú emberkék ne használják).
Az én sarkam extra száraz és igazán hajlamos a bőrkeményedésre.
Szépen letakarította, erőlködés nélkül.

Jeanette88

2017. november 15.

Nagyon szuper kis termék! Célnak tökéletesen megfelel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 15.

Nagyon szuper kis termék! Célnak tökéletesen megfelel.

mókincs

2017. október 3.

Sok éve vettem, mai napig remekül teljesít. A habkövet nem szeretem, valahogy nem használ (vagy csak én vagyok béna...), de ez jól reszel, a vastagabb bőrkeményedésekkel is elbánik. Kézre áll, könnyű használni. Jó vétel volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 3.

Csibedli

2016. augusztus 18.

Mindent hoz amit várni lehet tőle, jó a fogása és nem mellesleg az ára sem rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 18.

Linuxo

2016. március 31.

Az ilyen fém sarokreszelők használatát szigorúan megtiltanám mindenkinek. Nem tudom igazán hatékonyan használni. Egy elektromos pedikűr gépet, vagy akár egy mezei 300-400 forintos habkövet sem tud felülmúlni. Olyan ez a kütyü, mint az ágynemű huzatok között, a legócskább, műszálas, románoktól vásárolt borzadály, amit a férjem nagynénje karácsonykor ajándékként ad nekünk....

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 31.

JudithBeauty

2015. augusztus 18.

A sarkamon lévő bőrkeményedést szépen eltávolította, méghozzá a durvább felületű oldala, mert a másik inkább masszírozásra jó. Én lábáztatás közben szoktam használni, az a tapasztalatom, hogy a vizes bőrről jobban lejön a hámréteg. Utána bekenem a sarkam puhító krémmel is, de a sarokreszelő használata az első. Nekem bevált, és nem is tört el, pedig néha elég erősen dörzsölöm vele a sarkam. Strapabíró!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 18.

sabrirory

2015. június 16.

Én is sokat filóztam, hogy megrendeljem-e avagy nem. Hát végül megrendeltem és nem bánom abszolúte. :) Az elhalt bőrt szépen eltávolítja a sarkamról és a talpam felületéről is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 16.

zdoreebaba

2015. június 15.

Egyszerűen nem tudom használni... valahogy nem áll a kezem ügyébe... nem tűnik strapabírónak, félek, hogy eltöröm, így inkább nem használom...Még anyukám keresztanyukája vette nekünk ajándékba, de bár ne tette volna. Sokat szoktam használni lábreszelőket és anyukám is, de nem vagyunk az ilyen kicsikhez hozzászokva. Nekem a bőrkeményedést sem szedte le olyan intenzíven, mint egy egyenes, nagy sarokreszelő. Eltettem a polcom mélyébe, mert nem fogom használni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 15.