Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: fatime, Módosítva: 2013. szeptember 20.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Hihetetlenül sima, könnyen eldolgozható púder. A szemhéjakon szinte elolvad, mely lenyűgöző hatást kelt. Tökéletesen harmonizáló színek együttese. Kerek formája könnyű felvitelt tesz lehetővé.

MNNiko

2017. január 18.

Nekem a türkiz kékes árnyalat van meg. Nagyon szeretem.
Visszafogott, mindennapos sminket is lehetett vele készíteni, de egy bulihoz is lehetett hatalmas szemeket. Sajnos már nem sok van benne.
Nem potyog, nem lesz csíkos a redőkben, tartósan fent marad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 18.

Nekem a türkiz kékes árnyalat van meg. Nagyon szeretem.
Nem potyog, nem lesz csíkos a redőkben, tartósan fent marad.

blackcat00616

2015. április 17.

A Midnight Sky színfantázia nevű szemhéjpúdert rendeltem meg anno. Enyhén csillámos, vadító színe van, dögös :P Egész éjszaka fent marad, a bulit kibírja :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 17.

Kishoshi

2014. június 5.

Nekem 3 árnyalat is a birtokomban van (nutmeg shimmer,black pearl,berry fusion).Tény elég sokat kell felkenni belőle,h látszódjon,de nem nagyon kell korrigálni rajta.Szeretem a színvilágait,tükörnek külön örülök.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 5.

F_Etti

2014. január 20.

Nagyon szép a csomagolása, de élőben sokkal jobban csillámlik, mint a képen. Ami nem baj, hiszen a csillámok még mindig nem a gyerek szájfényre emlékeztető csillám darabok. Inkább selymes csillogású.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 20.

Reni91

2013. október 9.

Szeretem ezeket a szemfestékeket, könnyen lehet vele dolgozni, szép színe van, csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 9.

Aylawitch

2013. augusztus 23.

Nekem a duo-ból a neutral-medium van meg, matt színek.
Könnyű felvinni, tartós, nem hullik le nap végére... egyszóval remek. :) Nagyon szép hétköznapi sminket tudok csinálni velük.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 23.

Nekem a duo-ból a neutral-medium van meg, matt színek.

bobika94

2013. augusztus 21.

Én a négyes árnyalatúból kaptam azt, amelyikben van a rózsaszín, fekete, szürke és fehér. Hááááááát mondhatni, nem a legjobb. Én többet vártam tőle. Nem elég erőteljes a színe, egy szép sminket nem lehet vele összehozni :/ Mondjuk a hétköznapokra tökéletes, de ha elmegyek mondjuk egy ballagásra, vagy valamilyen ünnepségre, akkor szeretek szépen sminkelt lenni... de ez sajnos nem adja azt a hatást, ami a katalógusban is van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 21.

louboutina

2013. július 27.

Retro Glamour árnyalatát kaptam meg az egyik barátnőmtől.A katalógusban és a palettán a színek sokkal erőteljesebbek,mint felkenve a szemhéjra.Csak sokadszorra ha átkenem,akkor erősebb a szín..sokáig kitart,de nem veszek többet...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 27.

fannix21

2013. május 15.

nagyon jóóó, ez az egyetlen szemhéjfesték fajta, amit használok. az árát ugyan kicsit sokallom, de mivel sokáig kitart, nem gond x időnként ez az összeg. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 15.

strawberry92

2013. április 4.

Nutmeg Shimmer árnyalat van meg, Nagyon szép a színe, de az árához képest nem elég pigmentált és a tartóssága is csak átlagos. Fele ennyiért is lehet kapni hasonló minőségű szemhéjpúdereket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 4.