Avon

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, Módosítva: 2014. május 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Egyéb

Az Avon Körömlakkjavító toll gyors megoldás az elkenődött körömlakk kijavítására. Használata: használd a körömágy körül, ahol korrigálni szeretnéd a körömlakkot. Szorosan zárd vissza.

zdoreebaba

2016. október 2.

Kezdetben nagyon szerettem használni, mert könnyen és gyorsan el lehetett vele tüntetni a félrefolyt körömlakkot a bőrről. 5-6 használat után eléggé magába szívta a sötétkék lakkom színét és használatával a bőrömet is megszínezte. Azóta valahogy nem szeretem használni.
Amúgy való igaz, hogy gyorsan és precízen el lehet vele tüntetni a felesleges félrefolyt lakkot, főleg azért, mert ez egy olyan 'filctoll' amibe körömlakklemosó van itatva. DE! Ott a negatív oldal is, hogy sötétebb lakk esetében már következő alkalommal nem sűrűn lehet úgy használni, hogy ne fogná meg a bőrt.
Szerintem elég drága, úgyhogy aki nem szeretne rá beáldozni az inkább maradjon a fülpálcikánál vagy egyéb hasznos eszköznél.
Ennek a terméknek meg van az előnye és a hátránya egyaránt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 2.

Ennek a terméknek meg van az előnye és a hátránya egyaránt.

boglarka88849

2016. június 27.

Nekem nagyon bejött, szépen el lehet vele távolítani a kiment lakkot, nem vacakolok vele, mint a fülpálcikával. Gyors és hatékony.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 27.

Viku23

2014. december 15.

Nem sokat ér sajnos, maradok a fülpálcika+körömlakklemosó kombónál. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 15.

Nem sokat ér sajnos, maradok a fülpálcika+körömlakklemosó kombónál. :/