Avon

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Ecsetek
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: dittus1105, Módosítva: 2015. augusztus 24.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Ecsetek

Precíz ecset a bőrhibák korrektorral történő elfedésére.

• hossza:15,7 cm
  • szintetikus sörtékkel

gszilvia

2019. november 15.

Nekem korrektorhoz nem felelt meg annyira, eléggé magába szívja és csíkozik, vagy pedig még nem jöttem rá a használatára kellőképpen.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 15.

hadri

2018. május 10.

Nagyon nem szeretem, össze sem lehet hasonlítani a Jessup ecseteimmel. Nekem túl műanyag, és nem is puha. A nyele miatt kap 2 csillagot, mert annak jó a tapintása, de maga az ecset szerintem borzalmas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 10.

Dea

2017. május 18.

Korrektorhoz borzalmas, amiatt ne is vegye senki, viszont a krémes szemhéjfestékekhez tökéletes kis ecset :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 18.

Banszky

2017. május 18.

Célnak megfelelt,puha,nem hullik és szépen el lehet vele oszlatni a korrektort.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 18.

Célnak megfelelt,puha,nem hullik és szépen el lehet vele oszlatni a korrektort.

Vanda234

2016. október 10.

Jo kis ecset nem hullik és puha is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 10.

Jo kis ecset nem hullik és puha is.

Brigiiii

2016. június 29.

Nagyoon szeretem nem volt drága nem hullik könnyű tisztítani :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 29.

Nagyoon szeretem nem volt drága nem hullik könnyű tisztítani :)

kulcsarcinti

2016. április 2.

Akcióban érdemes megvásárolni. Egyébként egy szuper kis ecset. Finom puha, könnyű. Használom minden nap és szeretem nagyon.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 2.

fdooori

2016. március 25.

nagyon jó és puha ecset!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. március 25.

nagyon jó és puha ecset!

Emci

2015. szeptember 18.

Kiváló ecset!Puha, könnyű használni, hossza is ideális, NEM HULLIK, tartós ecset (nem megy tönkre)!Az az egy bajom, hogy meglátszik rajta a korrektor, de hát az mindegyik ecseten.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. szeptember 18.