Avon

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, Módosítva: 2014. november 7.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   tanácsadónők, online

15 ml-es kiszerelésű, szórófejjel ellátott minikölni.

zdoreebaba

2016. november 1.

Számomra ez egy igazi csoda illat. Már az elejétől fogva hasonlít egy másik parfümhöz, de az istennek nem jövök rá, hogy melyikre. Egy igazi táncos, kifinomult, szenvedélyes parfüm, amiben mégis lakozik egy kis visszafogottság. Ezért is tetszett meg nekem! Az elején kihívó, erős, majd letisztul és egy gyengéd illattá alakul át. Nagyon tartós, ezt merem állítani. Mindössze kétszer fújtam magamra reggel és még este is érezni lehetett rajtam. Ráadásul a párnámon is 'nyomot' hagyott! :) A párját is megkedveltem, de őt jobban csípem jelen pillanatban. A nagy kiszereléséhez sajnos már nem tudtam hozzájutni, pedig annyira gyönyörű a csomagolása, viszont ezzel a 15 ml-es változattal is elvagyok.
Az illat összetevőjében kimondottan érezni lehet a piros alma és a vérnarancs párosát, amit a különböző fűszerek: a szegfű, a kardamom, a vanília, a tonka bab és a jázmin tesz egyedivé, különlegessé... Tartós és egyben szenzációs illat! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 1.