Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kacatka, Módosítva: 2015. március 1.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Dezodorok

A nyáron könnyen felforrósodott és fáradt testnek jól jön a levendula relaxáló illata és a kamilla nyugtató tulajdonsága.

hatiay89

2016. január 8.

Hatásos és kellemes illatú termék volt, szerettem nagyon...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 8.

Hatásos és kellemes illatú termék volt, szerettem nagyon...

termelinda

2012. augusztus 9.

Már az akciós katalógusban sem láttam egy ideje, pedig annyira szerettem, nagyon jó kis izzadásgátló volt....és az illata(y)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 9.

peachcricket

2012. május 11.

Annak ellenére, hogy semmit sem vártam tőle, elég jó izzadásgátló és az illata is felettébb kellemes :) Meglepően sokáig tart, még edzésekre is jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 11.

termelinda

2012. március 28.

imádom!! jó az illata,és jó az ára is :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 28.

imádom!! jó az illata,és jó az ára is :)

kacatka

2012. február 28.

Szerintem nagyon finom illata van, én szeretem. Már a másodikat használom. Nálam max. 10 óra a hatása, úgy gondolom, megéri az árát. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 28.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Steareth-20 ti I eu 2 1