Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, Módosítva: 2013. december 20.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Tusfürdők

zdoreebaba

2013. december 20.

Nagyon régen, amikor még lehetett rendelni katalógusból hozattam egyet a tanácsadómmal. Egyszer sikerült kipróbálnom, de örök nyomot hagyott bennem ez a tusfürdő, természetesen pozitív irányba. Egy problémám volt, hogy utolsó pillanatban rendeltem és az is a végső pár darabból származott.
Az illata, az állaga, bőrbarát tulajdonsága teljesen megfogott. Csodálatosan habzott, kellemes "bőrbarát" illata volt, amit nem tudok semmihez hasonlítani...
Az illata elég sokáig eltartott. Egy kicsit az árát sokalltam, de a hatás, amit produkált az felejthetetlen.
Soha nem fogom elfelejteni ezt a tusit és sajnálom, hogy nem lehet rendelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 20.

Soha nem fogom elfelejteni ezt a tusit és sajnálom, hogy nem lehet rendelni.