Best of Beauty 2019

Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lábápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: trisztan, az összetevőket feltöltötte: xipho, Módosítva: 2014. augusztus 21.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Lábápolók

Az Avon Lime illatú, hűsítő lábspray hűsíti a kimelegedett lábakat, dezodorál és frissít.

Azurlepke

2018. május 30.

nekünk otthon bevált egész sokat elhasználtunk belőle és nem izzadt a lábunk. Kár hogy ezt a fajtát nem lehet kapni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 30.

nicolebunny

2016. május 23.

Szeretem nyáron fújkálni. A balerinacipőkben és a lapos talpú sarukban nagyon megkínzom a lábaimat, és jól esik nekik egy-két perc felfrissülés, hűsítés. Párszáz forintért rendeltem tavaly, de még most is van benne, be is dobtam a táskámba, ahogy bejött a jóidő. Hamar beszívja a lábam, a hatása ugyan nem tart pár percnél tovább, de akkor is jól esik. Arról nem is beszélve, hogy nagyon jó illata van. Továbbá (bocsi), van egy babacipellőm, ami nagyon szép, de sajna büdi lesz benne néha a lábam, ha melegebb van, na ezt a problémát remekül orvosolja :D Nem csodaszer, de részemről 4 csillagot megérdemel. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 23.

Zoldtulipan

2016. március 4.

Tulajdonképpen nem jó semmire, de szeretem fújkálni. Munka után szoktam a fáradt lábaimra fújni. Jó érzés, de mellőzhető termék. Az illata nagyon tetszik. Egy akciós több darabos pakk része volt. Nen bántam meg, mert szeretem, jól esik fújkálni, de újra rendelni nem fogom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 4.

JudithBeauty

2015. augusztus 3.

Hűsítő és frissítő hatása kábé addig tart, míg ráfújom a lábaimra, és aztán semmi haszna. Az illata lime helyett inkább sárgadinnyére emlékeztet, mert édeskés. A szórófeje elég gyakran elromlik. Többször nem rendelek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 3.

boglarka88849

2015. július 19.

Aranyos kis termék, édes cukros citromos illattal, de nem sok értelmét látom. Pár pillanatig frissít, és annyi. Talán görkori vagy ilyesmi sportok után van értelme, ha nincs lehetőség megmosni a lábat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 19.

Ophelia

2015. július 19.

Ha a Pink Sugar parfümnek lenne egy frissebb, citrusos verziója, ez lenne az... Attól eltekintve, hogy az említett illatkreálmányt utálom, ez a lábspray egész frissítő, főleg a melegben, és nem tart sokáig a cukorfelhő sem. Nem nélkülözhetetlen termék, de nem is bántam meg a vételt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 19.

sugarplumhellie

2015. június 29.

Akkor szoktam ezt magamra fújkálni, mikor melegem van. Az illata nagyon kellemes, valóban frissít, de a szórófeje valahogy nem az igazi :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 29.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: PEG-6, Glycerin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!