Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, Módosítva: 2020. május 26.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolók

A virágos-gyümölcsös illatkategóriába tartozó Love Pulse izzadásgátló golyós dezodor főbb illatgyei a csillaggyümölcs, rózsa, és az érzéki pézsma. A testápoló hidratálja és csillogóvá varázsolja bőröd. Meghosszabbíthatod az illat tartósságát, ha az ugyanahhoz az illatcsaládhoz tartozó termékeket használod, például golyós dezodor vagy parfüm formájában. Így rétegezheted az illatot. Használata: simítsd bőrödre.

bubilany

2017. szeptember 11.

Nagyon tetszik az illata, ami megegyezik az ugyan ilyen néven futó parfümével. A csillámok is nagyon bájosak benne és nekem az adagolása nagyon praktikus.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 11.

dizabella01

2016. november 16.

Az ajándékcsomag révén jutottam hozzá, de őszintén szólva aligha használtam, valahogy nem igazán látom értelmét. Illata erős, megegyezik a Love Pulse parfümével, minimálisan hidratál, csillámosít...azt teszi amit ígér, az már az én hibám hogy nem tudtam felhasználni. Kap egy hármast.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 16.

Lilu

2015. november 22.

Vicces, Ellával ugyanazt az üveget véleményezük :)
Mivel mindent imádok, ami csillogó, így a csillámos testápoló sem maradhatott ki a gyűjteményből. A krém tényleg közepesen hidratáló, viszont rekordidő alatt beissza a bőröm, tök jó. Ha hajnali háromkor jutok el a fürdésig, és utána gyorsan ágyba akarok dőlni, mindig ezt használom, mert mire az ágyig sétálok, már fel is szívódott, nem ragadok tőle.
Az illata nekem picit túl intenzív.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. november 22.

Vicces, Ellával ugyanazt az üveget véleményezük :)
Az illata nekem picit túl intenzív.

Ella

2015. április 10.

Ajándékba kaptam a parfüm mellé. Átlagos a felszívódási ideje, selymessé teszi a normál bőrt, de ha nagyon ki van száradva, akkor nem tesz csodát. Illatrétegzésnek kiváló, segítségével sokáig érezhető a Love Pulse illata. Azonban olyan szinten tele van szórva csillámmal, hogy minden olyan lesz, amihez az ember lánya csak hozzáér. :( Mindemellett gyorsan fogy. Jószívű leszek és kap egy hármast.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 10.