Avon

Ár:   6199 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: borbasemese, Módosítva: 2021. március 17.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Fejjegyek: pezsgő akkord, fehér ribizli, olasz mandarin

Szívjegyek: jázmin, vanília orchidea, gardenia

Alapjegyek: vaníliabab, borostyán, fehér szantálfa

Ár: 2500 Ft , Eladó: csicsy22
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: banki átutalás után küldöm, vagy személyesen Bp

Erikaaida

2021. szeptember 16.

Az összetevők alapján jó is lehetne, de nem az. Erőszakos, egysíkú, fejfájdító illat, "gagyi" mellékzöngével, mint az avonos illatok többsége. A tartóssága és a szép üvege miatt 3 pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 16.

Rea1987

2021. augusztus 25.

Magamon pár perc után nem érzem csak a pezsgőt ami nem fogott meg, anyán jó így ő használja el. Az anyaillathoz távolról sincs köze szerintem

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 25.

Vaslady

2021. augusztus 7.

Anyósnál volt az asztalon egy kisebb kiszerelés, én meg fújtam belőle.
Az már csak később derült ki, hogy sógornőm rendelte.
Meglepően jó illat így az avonos berkekben.
Még másnap reggel is éreztem a csuklómon az 1 fújást, szóval brutal tartós.
Mintha egy drága márka terméke lenne.
Szóval annyira megtetszett, hogy rendeltem egy nagy kiszerelést és hozzá testápolót.
Ma kaptam kézhez, majd jövök még updételni, hogy milyen.
De addig is 5 csillagot adok neki.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 7.

Anyósnál volt az asztalon egy kisebb kiszerelés, én meg fújtam belőle.
Az már csak később derült ki, hogy sógornőm rendelte.
Meglepően jó illat így az avonos berkekben.
Még másnap reggel is éreztem a csuklómon az 1 fújást, szóval brutal tartós.
Mintha egy drága márka terméke lenne.
Ma kaptam kézhez, majd jövök még updételni, hogy milyen.
De addig is 5 csillagot adok neki.

abodri

2021. július 26.

Sosem szerettem az Avon parfümöket, egyiket sem. Ma egy rendkívül kedves, tündéri nőn éreztem ezt az illatot, megkerdeztem, mi van rajta, és bizony ez volt. Nála volt az üveg, és fújt a csuklómra. Baromi tartós, brutal finom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. július 26.

PSM

2021. május 23.

Vibráló illat. Rajtam nagyon tartós, édes és savanykás, nyáron hol fülledt, hol frissítő, de mindig felébreszt. Egy biztos: a környezetemben mindenki oda van érte! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 23.

CandyShimmer

2021. május 18.

A Focus magazinban megtetszett az illatosított oldalon és megrendeltem. 🤣 Teljesen más az illata, de egész jó.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 18.

bkriszta020414

2021. április 14.

Igaz, hogy csak teszterrel próbáltam, de szerintem borzasztó volt az illata és nagyon tolakodó is volt számomra. De kap 2 csillagot mert tartós volt legalább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 14.

vanillacaramella.sweet

2021. március 17.

10 ml-semet tesztelgetem ma, eddig kellemes. Féltem a pezsgő akkordtól, mert az rajtam rém büdös, posvadt, állott, igénytelenségszag szokott lenni (eleve utálom az alkoholok minden formáját),de itt hála égnek nem érződik ilyen formában. Keveslem az összetevőket, mert többnek tűnik így szimatolgatva magamon, mint a leírásában.
Nehéz megfogalmaznom, de egy kis pikáns fűszeresség is van benne, mintha fásság és virágosság lenne, csipet orchideás, jázmin (?) és egyéb virágok, mellette a meleg ámbra és vanília, illetve pici gyümölcsösség, krémes, édes egységben. Összetettebb, mint 3 jegy. Nem egy lágy fuvallat, erősebb, tartalmasabb illat.

Közben megnéztem fragrantica-n és jól éreztem én, ebben sokkal több összetevő van.

Illatjegyek:
Fej: pezsgő akkord, fehér ribizli, olasz mandarin;
Szív: jázmin, vanília orchidea, gardenia;
Alap: vaníliabab, borostyán, fehér szantálfa.

Bizony-bizony, jó kis illat ez, nem egy álom, de jó! A ribizli és mandarin a háttérben van, de a jázmin, orchidea, vaníliabab, borostyán és a szantálfa erősen jelen vannak, együtt. Kissé markánsnak érzem, hol fás-fűszeres, virágos, máskor melg meleg, édes-krémes kis pikánssággal, fássággal. Nem tudom, hogy kell-e nekem üvegesen, de ez a 10 ml elfér nálam, örömmel elfújom és majd meglátom a továbbiakat. Nyáron lehet,hogy erős lenne. Adok neki 5*-ot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 17.

Illatjegyek:
Fej: pezsgő akkord, fehér ribizli, olasz mandarin;
Szív: jázmin, vanília orchidea, gardenia;
Alap: vaníliabab, borostyán, fehér szantálfa.

Bellana

2021. január 17.

Nekem eléggé tetszik, édeskés, csinos illat, elég jó tartós is rajtam bőrön és ruhán is. Nagyon vártam, hogy kipróbáljam, nem hiszem jelenleg, hogy a kedvenceim közé fog tartozni, de mindenképp potenciálisan jó illat :)

Frissítés: Úgy döntöttem mégis megérdemli az 5csillagot, édesebb, kellemes illat, mint a Luck for her, az egy kicsit kevésbé tetszik ennél. Mindenképp szerzek majd belőle egy nagy üveggel is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 17.

Jelizz

2020. november 16.

Nekem csak egy kis mintam van meg.. (mar megrendeltem az igazi parfumot is) Tetszik, szep maga a parfum. Es az illata.. tipikus hetkoznapi varosi noies illat. Kremesen vanilias-kis fuszeres illat de az uto illata olyan savanykas... nyilvan a pezsgo miatt, Nem a legtaartosabb parfum, de szerintem megeri ki probalni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 16.