Avon

Ár:   949 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: karaibrahimgil, Módosítva: 2020. április 6.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Fürdőtermékek

A kellemes illat vidáman egyesül a gazdag, bársonyosan puha habbal, hogy garantáltan jókedvre hangoljon.

• új, gyengéd formulák
  • gyerekek is használhatják
  • kellemes illat, cuki csomagolás

kovacsnikoletta92

2017. november 13.

Igazi karácsonyi/téli must have :) Picit mű az illata de ettől még imádom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 13.

Igazi karácsonyi/téli must have :) Picit mű az illata de ettől még imádom.

bubilany

2017. szeptember 11.

Nagyon kellemes narancsos illata van és a csomagolása is cuki. ♡

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 11.

Nagyon kellemes narancsos illata van és a csomagolása is cuki. ♡

anettvagyok

2017. június 15.

Nagyon finom, narancsos csokiszirup illata van, a fürdőben is jól érezhető, nem illan el olyan gyorsan. Gyerekek imádnák.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 15.

aaFruska

2017. március 31.

Nem lehet betelni az illatával. Nagyon intenzív , és nem túl mű az illata. A csomagolása kicsit merev így nehéz kinyomni belőle a terméket de amúgy szuper kis habfürdő

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 31.

cherry93

2017. március 28.

Nagyon szeretem. Jól habzik (bár egy habfürdőtől ezt el is várja az ember), isteni az illata, bár a csomagolás kicsit megnehezíti számomra az adagolást. Az illata sajnos nem nagyon marad meg, de megbocsátom neki :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 28.

lyll

2017. március 27.

Nekem személy szerint ez már túl csokis, de nem is magamnak vettem, hanem a Páromnak, aki viszont nagyon szereti. Jól érezhető, intenzív illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 27.

Anyaci04

2017. március 23.

Nekem is egyből a narancsos zselés szaloncukor jut róla eszembe. Jó kis termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 23.

Nekem is egyből a narancsos zselés szaloncukor jut róla eszembe. Jó kis termék.

Daisyyy

2017. március 9.

Jól eltalált illat! nagyon szeretjük, főleg, hogy a csomagolása is nagyon cuki! :) Habfürdőnek, tusfürdőnek egyaránt használható! Jól tisztít, kellemes illatú, nem az a szintetikus erőltetett, nem szárít, úgyhogy elégedettséget hozott. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 9.

Kingucii

2017. március 5.

Jaj, imádom, maga a csomagolása szuper cuki, a habfürdő isteni!!
Viszonylag sokáig kitart, kellemesen habzik, a bőrön már annyira nem érződik,sajnos :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 5.

Jaj, imádom, maga a csomagolása szuper cuki, a habfürdő isteni!!

Szninka

2017. március 2.

Ezt a habfürdőt az unokatestvérem-től kaptam nekem nagyon tetszik🙃
Az illata olyan minta a csokis zselés szaloncukor.🍊🍫🍬
Az állaga nagyon könnyed
SZERETEM!😍

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 2.

Ezt a habfürdőt az unokatestvérem-től kaptam nekem nagyon tetszik🙃
Az illata olyan minta a csokis zselés szaloncukor.🍊🍫🍬