Avon

Ár:   2299 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2019. május 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Új, továbbfejlesztett formula

Exkluzív Bio- Brightex komplex-szel segít világosabbá tenni a sötét foltok és bőrhibák külsejét. Gyémántporral gazdagítva, mely segít ragyogóbbá varázsolni a bőrt. Skin Lumiere komplexet tartalmaz, mely segít élénkebbé tenni a bőrt.

5 árnyalatban

bubilany

2017. november 17.

Legjobb alapozó volt amivel találkoztam...sajnos hiába nézem az újságot, már nem lehet kapni...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 17.

eszter.073017

2016. november 15.

Nekem a natural beige árnyalat van meg, tökéletesen passzol a bőrömhöz. Nagyon elégedett vagyok ezzel az alapozóval, örülök, hogy megrendeltem. Ráadásul akciósan mindössze 1000 Ft körül volt. Lágy tónusú, természetes hatású alapozó. Könnyen eldolgozható és egyenletesen fed. Közepes fedést biztosít, az én bőrömön pont elég. Száraz a bőröm, úgy vettem észre kicsit hidratál is. Én is kőpúderrel fixálom, nekem a Luxe kőpúder van meg az Avontól, amit szintén nagyon szeretek. Ez az alapozó ár-érték arányban remek (még az eredeti áron is). Simán felveszi a versenyt a sokkal drágább, Bourjois alapozómmal.

2016.11.15.: Azóta egyszer sem láttam a katalógusban. vagy nem kapni már, vagy figyelmetlen vagyok. Kár, mert biztosan újra megrendelném. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 15.

Virvatuli

2016. október 9.

Uhh, nem lett a kedvencem. Nem a legvilágosabb árnyalatot vettem, mert az túl fehér lett volna, ez viszont határozottan sárga. A száraz bőrömön minimális aláhidratálással is nagyon hamar fényleni kezd, és gyorsan le is kopik, nem túl szép és természetes a hatása. Ráadásul kettévált a tubusban, ha nem rázom össze használat előtt, akkor barnás lé folyik belőle. Ennél még az Avon is tud jobbat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 9.

Black Fairy

2016. február 25.

Remek termék, tartós, szép természetes fedése van, nem ül be a ráncokba, nagyon kedvelem mindennapi alapozókent, de erősebb fedést kedvelőknek nem ajánlom...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 25.

hbrigi25

2015. december 4.

Bár ritkán használok alapozót, ahhoz nagyon nagy bulinak vagy ünnepi alkalomnak kell lennie -inkább BB krém párti vagyok- de ezt az egyet szívesen előveszem. Szépen takar, jól megy a bőrszínemhez, finom illata és kellemes textúrája van és ami a legfontosabb, nem fulladozik alatta a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 4.

surrealia

2014. augusztus 4.

Akciós áron rendeltem meg még régebben. Első használatnál, le voltam döbbenve, hogy egy alapozó, hogy tud ilyen pihe puha textúrájú lenni és még az illata is nagyon kellemes volt. Abszolút meg voltam vele elégedve, azonban már második tubus rendelése után kezdtem érezni, hogy ez annyira mégsem jó az én bőrömnek. Elkezdtem kipattogni tőle. Azóta nem használom :/

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 4.

Lettike77

2014. július 1.

Ez a legjobb alapozó,amit próbáltam!Nagyon jó az állaga,az illata,a bőrömnek is jót tett!Sajnos legutóbb rossz árnyalatot rendeltek meg! :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 1.

cicatapmancs

2013. november 6.

Ebből az alapozóból is 2 mintát rendeltem, nude árnyalatban. Nem sokkal másabb a színe, mint a katalógusban. Nem rossz alapozó, de azért a jó nem itt kezdődik. Közepes fedése van. Nekem nagyon hamar átfénylett és elnehezített a bőröm. Tipikusan az az érzés, hogy egy ragadós, zsíros réteg van a bőrömön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 6.

Nci

2013. október 14.

Merő véletlenségből vettem meg, mert elírtam a kódot Avon rendelésnél. Első használatkor boldog voltam, hogy milyen illatos és pihe-puha bőrt varázsol, de későbbi használat után, szépen lassan észrevettem, hogy nagyon fénylik tőle a bőröm, pattanásaim is lettek tőle. Jóformán semmit nem levegőzött alatta a bőröm. Vagy 2 hétig használtam azóta is a többi alapozó között fekszik...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 14.

kockaorchidea

2013. június 27.

Délre lekopik és a szemem környékét nem bírom vékonyan se bekenni vele, mert csípi és elég sokáig tud harcolni a szemem ellen :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 27.

Antioxidánsok: Tocopherol, Magnesium Ascorbyl Phosphate
Gyulladáscsökkentők: Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract
Vitaminok: Tocopherol, Magnesium Ascorbyl Phosphate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Felületi hártya képző anyag.

Az orvosi medveszőlő levelének kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. Fő hatóanyaga az arbutin és a metil-arbutin, de tartalmaz még cserzőanyagokat, flavonoidokat, iridoidokat is. Paula Begoun szerint az összetevő antibakteriális és antioxidáns hatással van a bőrre, és egy kutatás azt is alátámasztotta, hogy folthalványító hatása is van, nagy koncentrációban pedig képes gátolni a melanintermelést.

Indás kőtörőfű kivonata. A CosIng besorolása szerint bőrkondícionáló, Paula Begoun szerint nincs ismert hatása a bőrre.

Fekete eperfa gyökér kivonata. A CosIng besorolása szerint bőrkondícionáló, Paula Begoun szerint nincs ismert hatása  a bőrre.