Avon

Ár:   2899 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Castia, Módosítva: 2017. február 22.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Alapozó használata előtt javasolt, de önmagában is használható. Az alapozó felvitelét könnyebbé, a sminket tartósabbá teszi.

• kisimít és mattít
  • csökkenti a pórusok és finom ráncok láthatóságát
  • selymessé teszi a bőrt
  • könnyű, olajmentes, színtelen formula
  • tökéletes minden bőrtónusra és bőrtípusra
  • SPF 20-szűrővel

HDorina

2018. november 16.

Már önmagában is sok volt a zsíros típusú bőrömnek, azt éreztem, hogy nem lélegzik alatta a bőröm. Az alapozó felvitele után csillogott a bőröm és nem is tette tartósabbá a sminkemet. Egy könnyed permet alapú sminkfixálót sokkal jobban elvisel a bőröm. Ezt inkább száraz bőrtípusnak tudom elképzelni, aminek még kell egy plusz réteg, hidratálás.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 16.

llivia

2016. december 17.

Nekem a kedvencem, évek óta csak ezt használom. Amikor hiány cikk volt és próbáltam mást, egyik sem vált be.
Az összes többi, amit próbáltam ebben a kategóriában, fényessé tette a bőröm és nem is fedett ilyen jól.
Én a leírással ellentétben a Ruboril expert 50+ krém (rozocea-s bőrre, gyógyhatású, fényvédő BB krém) főlé
kentem mindig, így együtt egyenletes, matt bőrfelületet képeznek...
Fölé munkába és télen púder került, nyáron a napra, már semmi..
Soha nem égett meg a bőröm és és jól védték a nap ellen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 17.

kentem mindig, így együtt egyenletes, matt bőrfelületet képeznek...
Fölé munkába és télen púder került, nyáron a napra, már semmi..
Soha nem égett meg a bőröm és és jól védték a nap ellen.

mynameisestherr

2016. december 14.

Először is az állaga nekem baromi fura. Kicsit olajos kicsit szemcsés felvitel után sem változik, viszont sokkal könnyebben, alaposabban eltudtam dolgozni az alapozót és pihe-puha lett az arcom. Arckrémet használtam alá, mert eléggé kiszárította a bőrömet, már felvitel után látszott. Nem éreztem maszk szerűnek, tudott lélegezni a bőröm, a felületén nem változtatott semmit sem, talán messziről javult valamit az összkép, de semmi több. És hiába színtelen meg mernék esküdni, hogy sápadtabb voltam amikor használtam,de legalább tartósabb volt a sminkem. Nem vártam csodát, összehasonlítási alapom sincs,ezért nekem 3*-nál nem ér többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 14.

jessef2004

2016. október 24.

Nagy reményeket fűztem hozzá, de a probléma ott kezdődött, hogy egy furcsa, olajos réteget vont az amúgy száraz bőrömre a felkenés után. Vártam néhány percet, hátha elmúlik/felszívódik, de sajna nem történt semmi. Utána megpróbáltam rámenni az alapozóval, és meg sem lepődtem, hogy lehetetlen normálisan eloszlatni, csíkos lesz, illetve lecsúszik az egész. 3 kísérletet tettem vele, de mind így végződött. Sajnos nálam nagyon nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 24.

highlightislife

2016. szeptember 1.

nagyon kellemes állaga van és mindent sokkal egyszerűbb felvinni így rá. Nyaraláson ez védte meg az arcbőrömet a napsugaraktól :D körülöttem mindenki megégett az arcánál kivéve én. úgyhogy tényleg hatékony , ajánlom

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 1.

zsazsi1

2016. július 28.

Én szerettem, több tubussal elhasználtam! Tetszett, hogy színtelen, hétköznapokra bőven elég nekem, hogy fényvédőt tartalmaz, és nem zsíros, legalábbis eleinte olyan porszerű érzés a bőrömön. Aztán persze ez is átragacsosodik, csodák zsíros T-zónával nincsenek, de egy darabig kellemes viselet.
Kevés Avon egyike, amit újravettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 28.

Kevés Avon egyike, amit újravettem.

HardCandy092

2016. május 24.

Ugyan tényleg egy kicsit maszk szerű érzetet ad meg van egy olyan fura érzésem, h nem lélegzik a bőröm alatta, de ennek ellenére szeretem. Szerintem jól fed és tartós, ha csak egy kis púdert rakok rá, akkor már mindent elfed.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 24.

Barabella

2016. április 23.

Ahogy először felkentem meglepődtem milyen szép egységes bőrképet ad, viszont amint rákentem az alapozót szörnyen mutatott. Többféle alapozóval is kipróbáltam, de ha ezt kentem alá nagyon csúnyán beleült a pórusaimba az alapozó és kukacokban jött le a primer....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 23.

negra

2015. december 13.

Sminkalapnak hidratáló krém fölé, alapozó alá használom, ha "retusálni" akarok: nem mindennap használom ezt a "vakolatot", így azonban tökéletes hatást eredményez! Többször használva valóban szárít, de egyszer-egyszer tényleg csodás eredményre képes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. december 13.

hbrigi25

2015. december 4.

Alapozó alá szoktam kenni, amit elég ritkán használok, de nekem bevált. Egységesebb lesz a bőröm ettől a krémtől. Jó az állaga és finom az illata. Nálam nem okoz problémát lehet pont azért mert csak ritkán használom, inkább BB krém párti vagyok de az alá nem szoktam sminkalapot kenni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 4.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Cyclomethicone, Caprylyl Glycol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.