Avon

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nemethanna196, Módosítva: 2018. október 1.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Szalonminőségű műszempillahatás az Avon Mark Big and Extreme dúsító és hosszabbító szempillaspirál segítségével.

• Elasto Volumeric formula: akár 2x nagyobb rugalmasságot biztosít, mint a hagyományos hosszabbító formulák
  • szempilla-hosszabbító kefe: rövidebb és hosszabb sörtéinek köszönhetően a legrövidebb pillákat is eléri
  • az extrém hosszú és dús szempillákért

3 színben kapható

Ár: 900 Ft , Eladó: creamer1119
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Pécs, fizetés: Elsősorban személyes átvétel, de banki utalás esetén postával is elküldöm
Fehereszti

2019. szeptember 3.

Teljesen egyetértek a pillaösszeragasztó kommentekkel. Nagyon szerettem volna szeretni ezt a spirált, mert rengeteg jót hallottam róla, de egyszerűen nem megy túlzottan. Hetek óta kínlódok vele pedig. A pozitívuma, hogy tényleg nagyon intenzív fekete, azonnal kiemeli a tekintetet, sokkal feltűnőbb mint a legtöbb spirálom, viszont a negatívum... amikor elkezdtem a tubust konkrétan az atyaúristenem is spirálos volt, felkenődve a felső szemhéjamra, alul is lekenődve. Alig tudtam leszedni a bőrömről miután megszáradt. Aztán a viszonylag dúsabb alap pilláim kb 5 vastag szállá tapasztotta össze, mint a rovarlábak, rettentő csúnya volt, vastag, összetapadt ritka pillák. Ahogy fogy tényleg jobb a helyzet, de azért idegesítő hogy így kell elhasználni. 2 csillag az intenzív szép színe miatt megy, és amúgy potyogást sem vettem észre. Kár érte!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 3.

Moszatka

2019. június 15.

Egyik kedvenc spirálommá nőtte ki magát. Az elején tényleg túl sok festéket vesz fel, nagyon óvatosan kell bánni vele, különben teljesen összetapasztja a pillákat, ezért mínusz egy csillag, de egyébként nagyon bevált, és ez a rossz szokása is eltűnt idővel, ahogy használtam. A rövid, egyenes, láthatatlan kis szempilláimat csodásan hosszabbítja és dúsítja, és egész nap tart. Mellesleg nem is drága, én szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 15.

Petra0408

2019. június 9.

Szép pillákat csinált, aminek nagyon örültem kb az első nap végéig.
Nap végére általában az összes pillám 3 darabba állt össze. Vízállónak semmiképp sem mondanám, a legtöbb sima spirálnál is sokkal könnyebben oldja a víz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 9.

Szép pillákat csinált, aminek nagyon örültem kb az első nap végéig.

Mayagirl13

2019. március 24.

Kipróbáltam .... Azt irták vízálló .. hajat mostam ès az egèsz szètfolyt.... Katasztrófa :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 24.

selmeczireka

2019. március 17.

Ez egy rossz spirál, azért nem egy csillagot érdemel, mert szép mély fekete a színe és olcsó. De kb. ennyi az előnye, nem szerettem használni, sok festéket vitt fel, pár óra múlva felkenődött a szemhéjamra, sőt a szemem alatt is ejtett foltot. Erős jóindulattal 2 csillag, húgomnak adtam, ő még boldogul vele... gondolom egy ideig.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 17.

sivingerreka

Korcsoport: < 18
2019. március 12.

Az elején azt hittem, hogy idővel jobb lesz, de sajnos még mindig rossz. Túl sok festéket viszel fel vele, vagy ha spórolni próbálsz akkor meg túl keveset.
Ez előtt egy "hosszabbítós" szempillaspirálom volt, mostmár rajöttem hogy én inkább a hosszabb, vékony pillák, mintsem a vastag, dús pillák híve vagyok. Sajnos nem nyerte el a tetszésem, de azért elhasználtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. március 12.

Niki019

2019. március 9.

Ennél rosszabb spirállal életemben nem találkoztam, pedig nagy tesztelő vagyok.
Ocsmány a keféje, rengeteg fölösleges festéket vesz fel, csomósít, a göndörítővel előkészített pillákat lehúzza ( ?!?! ) ..
Tipikusan az a termék, amire ha lehetne minuszt adni ..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 9.

Ennél rosszabb spirállal életemben nem találkoztam, pedig nagy tesztelő vagyok.
Tipikusan az a termék, amire ha lehetne minuszt adni ..

Psychotical

2019. március 3.

Eleinte utáltam, mert teljesen összeragasztotta a pilláimat. Sokszor újrapróbáltam, mert nem szeretek kidobni semmit, és ahogy egyre jobban fogy, egyre jobb. Ha kevés festéket visz fel akkor nagyon szépen rétegezhető, nagyon gyorsan meg tudom csinálni szépre a végeredményt. Nem potyog, nap végéig a helyén marad fixálás nélkül is. Fixilással még egy izzasztó edzést is kibírt, ami nagy plusz! Ennek ellenére -2 csillag, mert nagyon sokáig vártam, hogy ezt az eredményt kapjam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 3.

Renus

2019. február 17.

Update: Sajnos nem jó, a szempilláimat összeragasztja, igazi pókláb hatás.
2 csillag a tartóssága miatt csak.

Eddig tetszik. Alapból hosszúak a pilláim, de ezzel majdnem műszempillahatást tudok elérni.
Göndörít, hosszabbít is.
Eddig elégedett vagyok vele.
Később update, de megelőlegezek 4 csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 17.

Update: Sajnos nem jó, a szempilláimat összeragasztja, igazi pókláb hatás.
2 csillag a tartóssága miatt csak.

Göndörít, hosszabbít is.
Eddig elégedett vagyok vele.
Később update, de megelőlegezek 4 csillagot.

Lovemyhair

2019. február 10.

Nem tudom eldönteni, hogy szeretem vagy utálom. Néha nagyon szép pillákat csinál, máskor borzalmasan összeragasztja. Még egy spirál se ragasztotta össze annyira a pilláimat, mint ez. Borzalmasan nehéz dolgozni a keféjével, nagyon sok festéket vesz fel és annak ellenére, hogy vízálló, már egy csepp víztől is lejön. Próbálkozok még vele, lecserélem a keféjét és valahogy elhasználom, újra biztos, hogy nem veszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 10.